Spalio mėnesio renginiai

 

ANGELO SARGO FESTIVALIS

Spalio mėn. 2 d., 2020

Angelas sargas - tai besąlygiškai mylintis ir paties geriausio linkintis išmintingas ir tavo gerovei tarnaujantis bičiulis. Jis nori bendrauti, būti tavo gyvenimo dalimi ir padėti tau visokeriopais klausimais, vos paprašysi. Tik ar suteiksi jam tokią galimybę?

Jei nekantrauji susipažinti su savo angelu sargu, jei nori jį pamatyti, pajausti iš jo srovenančią besąlyginę meilę ir ramybę, jei trokšti jį išgirsti ir sulaukti atsakymų į rūpimus klausimus, kviečiame tave dalyvauti „Angelo sargo festivalyje“!

Renginio metu kalbėsime apie angelo sargo vaidmenį žmogaus gyvenime bei atliksime patyriminę, į angelų pasaulį nukeliančią meditaciją. Susitikimą užbaigsime klausimų-atsakymų dalimi.

 

Renginio pradžia: 20:00 val., trukmė - ~1.5 val.

 

Registracija į festivalį vyksta iki spalio 1 d. Užsiregistruosite paspaudę čia. Kaip prisijungti į renginį bus pranešta po registracijos.

Renginio organizatorė:

Agnė Kazakevičiūtė de Velázquez, autorė, angelologė, sąmoningumo mokytoja.

 

RekomendacijosPravers patogi apranga, erdvė, kurioje netrukdomai galėtumėte atsipalaiduoti, interneto ryšys bei IT įranga (kompiuteris, planšetė ar telefonas) su įjungtu vaizdu ir garsu.

 

* Renginio metu bus filmuojama. Surinkta medžiaga bus naudojama informacijos sklaidos tikslais.