top of page
Meile.jpg

Misija MEILĖ.
Kas tai?

Misija MEILĖ gimė iš gyvenimiškos ir dangiškos pajautos. Pirmiausiai, suvokus, kad į pavydą, dėmesio stoką, vienišumo ir atstumtojo, nemylimojo ir / ar nemylinčiojo jausmą įkrentam, konkuruojam tarpusavyje dėl meilės iš nesąmoningo įtikėjimo, jog ji yra limituota, išsibaigianti ir jos visiems tiesiog nepakaks. Po dangiško atliepimo į šią temą, teko prisiminti esmines meilės savybes: besąlygiškumą, beribiškumą, giliai puoselėjančiąją ir atstatančią galią. Galią, kuri geba išgydyti kūną, išglostyti skaudulių suvarpytą, kančioje užstrigusią širdį, atstatyti darnų santykį su savimi, išlengvinti komplikuotus santykius, net atgailinti meilę gyvenimui! Tačiau kaip visa tai materializuoti, jei viduje nyku ir nėra jėgų irtis į priekį? Kaip užsipildyti vidiniu resursu, jei neskiriu tam pakankamai dėmesio ir laiko?

Misija MEILĖ - tai kvietimas sąmoningai suktis į šią tyrą, visaapimančią, auginančią, transformuojančią, sparnus užauginančią energiją. Ir tai daryti ne tik vieną dieną metuose, pvz. vasario 14 d., o visą mėnesį! Moksliniai tyrimai rodo, kad nauji įpročiai susiformuoja po 21 d. kasdienio kartojimo. Tad po 4 programos savaičių, tikėtina, nauji meilės įpročiai pataps gyvenimo dalimi. Pakeitus įpročius, pakis ir meilės sau tūris, ir santykiai su kitais žmonėmis. Audantis vidinis meilės srautas palies ir namų, ir darbo aplinkas... Ir paskatins naujai įsimylėti patį gyvenimą. Ach... Gera, gera. Be to, ši programa suteikia kryptingumo, atskaitomybės, galimybę jungtis į grupę žmonių bei, remiantis į kolektyvią intenciją, pasiekti žymiai geresnių rezultatų.

Taigi tai 28 dienų giliai transformuojanti meilės ir vidinio gijimo kelionė. Kelionė į save. Einam kartu?

Ši programa TAU, jei:

 • jautiesi išvargusi (-ęs) nuo stipriai "sudėvinčių" emocijų, tokių kaip pavydas, pyktis, įsiskaudinimas dėl išdavystės, atstūmimo, palikimo ir pan.;

 • jautiesi išsiilgusi (-ęs) vidinės harmonijos, stabilumo, polėkio, pilnatvės;

 • nori prisiminti, ką reiškia būti besąlygiškai mylima (-u);

 • trokšti patirti besąlyginės meilės būsenas, užsipildyti vidiniu resursu judėjimui į priekį;

 • sieki pamilti save be sąlygų;

 • norėtum sužinoti, kaip meilės srautu užgydyti savo vidinius skaudulius;

 • trokšti harmoningesnių santykių su tam tikrais žmonėmis (ypač toksiškais, konfliktiškais);

 • ieškai būdų, kaip naujai įsimylėti savo darbą, hobius, namų aplinką, ar net patį gyvenimą.

Ko tikėtis?

4 Virtualūs susitikimai

Giliai transformuojančios praktikos

Kasdienė inspiracija

Misija MEILĖ programą sudaro: 4 virtualūs susitikimai, skirti esminių programos komponentų / potemių pristatymui ir besąlyginės meilės srauto iš dangaus transliavimui, kurio tikslas - užsipildyti savo vidinį meilės rezervuarą šia tyra energija. Susitikimų metu bus pateikiamos ir itin giliai transformuojančios praktikos, kurios padės tęsti meilės kelią tarp susitikimų. Na, o uždaroje Facebook grupėje kasdien bus talpinama motyvuojanti, inspiruojanti, pokytį skatinanti informacija. Grupė aktyvi išliks 3 mėnesius.

Kur? Kada? Kaip? Kiek?

 • Misija MEILĖ virtualūs susitikimai vyks per Zoom šiomis dienomis:

 1. vasario 1 d. "Skirtingi meilės veidai";

 2. vasario 8 d. "Meilė ir aš";

 3. vasario 15 d. "Kaip meile užpildyti nedarnius santykius";

 4. vasario 22 d. "Meile kvėpuojantis gyvenimas".

 • Susitikimų pradžia: 20:00 val.

 • Visi įrašai bus talpinami FB grupėje, kuri aktyvi išliks 3 mėnesius.

 • Misija MEILĖ dalyvio mokestis

  • 77 Eur. registruojantis iki sausio 31 d.;

  • 88 Eur. registruojantis programai prasidėjus, t. y. nuo vasario 1 d.

*Registracija įvyksta automatiškai po apmokėjimo. Visa informacija apie programą jus pasieks per 1 darbo dieną po apmokėjimo tuo el. paštu, kurį nurodysite registracijos metu.

"MEILĖ yra esminis tavosios sielos, proto, širdies ir kūno maistas."

bottom of page