top of page

Angelų prognozė: gruodžio 21 – 27 d.

Metams visai artėjant prie 2021-ųjų slenksčio, su didžiomis dovanomis rankose atkeliauja anglai. Jie ir vėl pasirodo nešini žinučių, kurios galbūt pasitarnaus ir tavo gerovei ateinančių dienų metu.Pirmoji angelų žinia nurodo, jog pagrindinė savaitės tema – santykiai ir draugystės.

Viena vertus, nestigs galimybių pagaliau pasidžiaugti tuo, kad esi apdovanotas aibe žmonių, kuriems rūpi, kurie tave gerbia, myli, tiki ir pasitiki tavimi. Galbūt sulauksi žinučių, skambučių ir šių žmonių ar būsi netikėtai apdovanotas kitokia forma, kuri atskleis greta esančiųjų rūpestį, gerumą, dėkingumą, nukreiptą tavo atžvilgiu. Džiaukis ir vertinki šias akimirkas, nes jos padės tau suvokti, koks svarbus šiems žmonėms esi ir koks didis tavo vaidmuo jų gyvenimuose. Kita vertus, dėl išorinių apribojimų, galime pajausti atvirkštinį efektą, t. y. buvimą vienišais, atkirstais nuo pasaulio, pamirštais, atstumtais. Jeigu nutiktų būtent taip, kad jausiesi sumautai, užuot pasinėręs į savigailą, pasitelk telekomunikacijų priemones, kurios, nepaisant atstumų, leistų susisiekti su tais, kuriuos myli, kurių ilgiesi. Apsuk (fizine prasme ar virtualiai) save tais žmonėmis su kuriais tau gera leisti laiką, kalbėtis, juoktis, dalintis ir leisk jiems tave palaikyti sunkiai akimirkai atėjus. Atmink, kad lygiai taip, kaip suskumbi į pagalbą savo artimiesiems ir draugams, kai jiems nelengva, sukurki tokią pat erdvę sau, kad šie žmonės galėtų šiuo metu apgobti tave meile ir gerumu. Na, o jeigu šiuo metu iškils klausimų dėl tam tikrų draugysčių tikrumo ar iškils abejonių dėl pasitikėjimo vertų žmonių, perduok šias nerimastingas mintis angelams paprašydamas jų pagalbos parodyti tau, kaip atsisijoti „grudus nuo pelų“. Su angelų pagalba su atsirinksi tuos žmones, su kuriais tau pakeliui, ir galėsi džiaugsmingai mėgautis tomis draugystėmis, kurios sužydės dar ryškesnėmis spalvomis.


Antroji angelų žinia kviečia akyliau pasigilinti į savo vidines būsenas.

Atrodo, kad ateinančiomis dienomis sustiprės gamtos dvasių pajauta. Šis subtilusis pajautimas gali reikštis per sapnus, kuomet tam tikra pagalba ir žmogui aktuali informacija bus perduodama per gamtos gyvūnų vaizdinius, simbolius jam tiesiog miegant. Kitas būdas – tai gyvūnų tematikos ar konkretaus gyvio vaizdinys gali nuolat šmėžuoti ir per dieną sutinkamos informacijos fone, pavyzdžiui, žinių portalų straipsniuose, socialinių tinklų žinutėse, TV programose, reklamose, skaitomose knygose ir pan. Be to, galbūt tam tikras gyvūnas atklys net į namus ar šmirinės netoli jų. Angelai pataria atkreipti dėmesį į gyvūnų temą apskritai ir stebėti, kokio gyvio atsikartojantis vaizdinys skirtingais būdais pasirodo tai vienur, tai kitur. Kai atpažinsi tavo dėmesį besišaukiančią gyvūno rūšį, pasidomėk juo labiau, išsiaiškink, kokiomis savybėmis jis pasižymi ir kaip tas gyvūno savybes galėtum savyje pabudinti ir tu. Jeigu prieš akis vis pasirodo lokys, gal tai kvietimas sustoti ir leisti sau bent kuriam laikui „užmigti žiemos miegu“? Iš akiračio nepradingsta lapė? Tikėtina, kad gamtos dvasios kviečia pasitelkti gudrumą ir kūrybiškai pažiūrėti į iškilusias problemas ir sparčiai besikeičiančias aplinkybes. Nuolat matai liūto figūrą? Galbūt esi kviečiamas pagaliau drąsiai ir pasitikinčiai savimi atskleisti savo autentiškumą ir taip pasitarnauti pasauliui? Koks gyvūnas bepasirodytų vienokiu ar kitokiu būdu, nenustumk to šalį, o ypač tada, jei tai atsikartoja daugiau nei keletą kartų. Padėkok už šiuos ženklus mintimis ir priimk gamtos dvasių inspiraciją bei vedimą. Juk nieko neprarasi, tiesa?


Tam tikro gyvūno savybių savyje pažadinimas ir įkūnijimas gali praversti pakankamai greitai. Anot angelų, šventinio laikotarpio metu gali susiklostyti tokių situacijų ir aplinkybių, kurios pareikalaus stiprybės ir pasiryžimo apginti savo ramybę ir laimę. Galbūt tai bus nesutarimai su artimaisiais ar mylimaisiais, kurie įžiebs norą įrodyti tavo tiesą bet kokia kaina. Tokiais momentais, verta savęs paklausti:


„Kas man šiuo metu yra svarbiausia: vidinė ramybė ir harmonija ar galimybė laimėti debatus ir apsidovanoti nugalėtojo trofėjumi?“

Kita vertus, tam, kad užbėgtum įvykiams už akių ir išvengtum konflikto, kartais tenka sukaupti visą savo drąsą ir pasiryžti atstovėti savo interesus. Galima tai daryti iš kovotojo, medžiotojo būsenos, kuomet tikslo siekiama per prievartą ir grubumą, arba taikos balandžio dvasios, kuomet ramiai, atvirai ir su meile išsakoma turima pozicija, išreiškiami poreikiai, parteikiamos vertybės. Kokią strategiją pasirinksi, spręsti tau, tačiau jeigu tikrai nori išlaikyti harmoningą būtį, pasistengti šiek tiek reikės.


Taigi Šv. Kalėdų laikotarpis suteiks galimybę pajausti artumą net fiziškai ir nebūnant šalia tų, kuriuos taip mylime, nes šis tyras jausmas nepažabojamas ir neapribojamas jokia fizine, žemiška jėga. Leisk sau ir kitiems širdimi prisiliesti ir tu suprasti, kad niekada nebuvai, nesi ir nebūsi vienas, nes tu esi nepamainoma ir itin svarbi Visatos dalis. Leisk Visatai tave įkvėpti per gyvūnų dvasią ir vesti tave pačiu palankiausiu keliu ten, kur galėtum mėgautis ramybe ir harmonija.


Linksmų Šv. Kalėdų!


216 peržiūrų

Comments


bottom of page