top of page

Angelų prognozė savaitei: balandžio 1 - 7 d.

Angelai praneša:

„Šią savaitę apmąstykite, kokie iš tikrųjų yra jūsų troškimai ir intencijos, nes jos pabaigoje, o tiksliau penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį ateis itin palankus „užsakymų“ į Visatą paleidimo laikas.“


Kaip žinia, balandžio 5 d. prasideda naujas mėnulio ciklas drauge atnešantis pavasarines nuotaikas, atgyjantį energingumą ir stiprėjančią norų pildymosi energiją. Tad pirmąją savaitės dalį pasistenkite išsigryninti savo svajones, tikslus, intencijas tam, kad paleidę jas į Visatą jaunaties pradžioje, išliktumėte susitelkę į tai, ko iš tiesų trokštate, ir panaudodami pavasarinį įkvėpimą išpildytumėte savo troškimus.


Kol mąstysite apie šio mėnesio tikslus, intencijas ir troškimus, angelai kviečia atminti ir štai ką:

  • atėjo metas išlaisvinti savo vidinį kūrybiškumą. Jeigu jau kurį laiką vis atidėliojote su kūrybiškumu susijusias veiklas, pamokas ar projektus, tai žinokite, kad tam atėjo labai palankus metas. Tiesiog imkitės tų idėjų įgyvendinimo ir sustiprinkite jų sėkmę paleisdami prašymą Visatai padėti visame kūrybiniame procese.

  • pats metas priimti ir mylėti save tokį, koks esate. Panašu, kad pastaruoju metu užvirtę rūpesčiai ir patys įvairiausi darbai lėmė tai, kad galvoje įsivyravo sumaištis, tarpusavyje susipainiojo prioritetai, o dėmesys ir meilė sau, pasirūpinimas savo esminiais poreikiais, kaip miegas ar pavalgymas, nusistūmė į antrąjį planą. Šalia to išryškėjo ir nepasitenkinimas savimi, kritika. Suraskite laiko pasirūpinti savimi, suteikite sau šansą klysti ir tobulėti, paieškokite priežasčių padėkoti sau ar pasakyti komplimentą. Jeigu jaučiate, kad šiose srityje tikrai galėtumėte pasitempti, tuomet mėnulio jaunaties metu suformuluokite intenciją „mylėti ir priimti save be sąlygų“.

  • panaudokite turimus talentus. Kiekvienas žmogus yra apdovanotas pačiais įvairiausiais talentais. Vieni žmonės nuostabiai groja muzikos instrumentais, kiti kuria gražiausius meno kūrinius, treti nepakartojamai šoka, ketvirti turi iškalbos dovaną, penkti – sportišką kūną ir t.t. Kiekvienas žmogus, kuris atpažįsta, priima savo talentą(-us) ir juos panaudoja kurdamas gerovę pasauliui, tampa tarsi danguje šviečianti žvaigždė, džiuginanti savo šviesa į ją bežiūrinčiuosius. Galbūt viena iš šio mėnesio intencijų galėtų būti skirta atrasti savuosius talentus? O galbūt surasti būdus, kaip juos geriausiai panaudoti?

  • sparnuota pagalba visuomet yra šalia. Šiuo laikotarpiu, kiek intensyviau nei įprastai, jausite subtiliąją energiją. Nesvarbu ko besiimtumėte, jums į pagalbą suskubti visuomet pasiruošę ir angelai, ir anapilin išėję artimieji. Žinokite, kad pastarieji jums siunčia labų dienų ir nori, kad jūs judėtumėte į priekį. Jų meilė ir palaikymas jums yra ranka pasiekiami, tad atminkite tiesiog paprašyti ir dėl nieko nesirūpinkite. Tiesiog atsiverkite pagalbai „iš aukščiau“ ir pamatysite, kaip gyvenimas taps žymiai paprastesnis. Pamąstykite, galbūt ir šioje srityje galėtumėte suformuluoti aiškų troškimą.

Taigi prasideda svajojimo, troškimų, intencijų savaitė. Investuokite šiek tiek laiko į savo svajones nuoširdžiai jas apmąstydami, išjausdami ir netrukus pastebėsite, kaip lengvai ir sklandžiai susiklosto palankios aplinkybės ir pildosi jūsų norai, o ypač tie, kurie susiję su kūrybiškumo išlaisvinimu, talentų panaudojimu, besąlygišku savęs priėmimu, tikėjimu ir pasitikėjimu angeliška pagalba.


Stebuklingos savaitės!


141 peržiūra

Comentários


bottom of page