top of page

Angelų prognozė savaitei: balandžio 22 – gegužės 5 d.

Šią savaitę, kaip ir praėjusiąją, esate skatinami išlaikyti dėmesį ties darbu ir karjera. Ateinančiomis dienomis jūs pajausite labai subtilus jausmus, kuomet mąstysite apie savo gyvenimo tikslą, karjeros kelią ir /ar dabartines einamas pareigas. Pats laikas savęs paklausti tokių klausimų:

  • Ar iš tiesų esu laimingas dirbdamas šį darbą?

  • Kokia veikla man suteikia daugiausiai džiaugsmo?

  • Koks mano gyvenimo tikslas? Koks karjeros kelias padėtų jį pasiekti?

Tokie ir panašūs klausimai padės į paviršių iškelti vidinius, kartais sunkiai užčiuopiamus, motyvus, interesus. Paklausę savęs šių paprastų, bet ne prastų klausimų, stebėkite kūno pojūčius ir atsirandančias emocijas. Jeigu pajausite įtampą kūne, aplankys liūdesys, nerimas ar kitos nemalonios emocijos, žinokite, kad šis darbas, pareigos, projektas ar žmogus, su kuriuo tenka dirbti drauge, jums netinka. Paprašykite angelų, kad šie jums atskleistų patį geriausią ir labiausiai jums tinkantį variantą, ir nebijokite imtis pokyčių. O jeigu kūne pajausite šilumą, širdį apgaubs džiugesys, entuziazmas, energija, žinokite, kad esate teisingame kelyje. Gali nutikti ir taip, kad minėtų pojūčių neužčiupsite. Tačiau nenusiminkite, o tiesiog pasitikėkite Visatos išmintimi. Netrukus ji jums įduos „žemėlapį“, kuriuo sekdamas atrasite jums labiausiai tinkantį darbą ar karjeros kelią. Kartais reikia tik šiek tiek palaukti.

Taigi pasitikėkite savo kūno ir širdies kalba, nes tai kalba, kurią pasitelkia angelai. Šią savaitę patikėkite jiems savo darbinius rūpesčius ir netrukus sulauksite dovanų t. y., „stebuklingojo karjeros žemėlapio“.


Puikios savaitės!


102 peržiūros

Comments


bottom of page