top of page

Angelų prognozė savaitei: birželio 10 - 16 d.

Šiai savaitei įsibėgėjant, angelai nori pranešti keletą svarbių žinių, padėsiančių mums artimiausias septynias dienas.


Pirma žinia yra ta, kad artimiausiomis dienomis teks pasvarstyti tokiais klausimais, kaip „o ką gyvenime veikti toliau?“, „kokių kitų veiksmų imtis, kas priartėčiau prie savo svajonės“?

Ateina didžių apsisprendimų laikas, kuris skatins giliai panirti į širdies gelmes ir nuoširdžiai sau įsivardinti, ko iš tikrųjų trokšta širdis.

Kai žmogus neįsigilina į savo troškimus, jis ima plaukti pasroviui ir tuomet labai dažnai kiti žmonės pradeda spręsti už tą nenusprendžiantįjį. Ir staiga vieną dieną, tarsi iš gilaus sapno pabudęs, žmogus ima suprasti, kad gyvena ne savo, o kitų primestąjį gyvenimą... Todėl angelai skatina nevaržomai svajoti, mintimis kurti besipildančių norų vaizdinius, vaizduotės pagalba „matuotis“ galimus ateities variantus. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad kai šią savaitę stovėsite kryžkelėje ir turėsite priimti jums svarbų sprendimą, tačiau nežinosite, kuris sprendimas geriausias, pagalvokite apie galimus sprendimo rezultatus ir vaizduotės pagalba pamatykite save tų rezultatų kontekste bei pasistenkite pajausti, kaip jaučiatės vienu ar kito sprendimo atveju. Pavyzdžiui, jums reikia priimti sprendimą kraustytis į naują gyvenamą vietą, tačiau niekaip neapsisprendžiate į kuriuos namus kraustytis, nes turite išsirinkti vieną iš trijų variantų. Tuomet patogiai įsitaisykite, užsimerkite ir kelis kartus giliai įkvėpę ir iškvėpę atsipalaiduokite. O dabar įsivaizduokite save esantį pirmojo varianto namuose... apsidairykite ir vidumi pajauskite, koks jausmas apima širdį vaikštinėjant šiuose namuose. Vėliau, įsivaizduokite antrąjį variantą ir jį patyrinėkite panaudodami savo vaizduotę. Po to, išjauskite ir trečiąjį variantą. Taip „pasimatavę“ visus galimus variantus, širdimi atsirinksite jums labiausiai tinkamą. Kai atsirinksite tai, ko norite, priimkite sprendimą to siekti ir nieko nebijokite. Angelai sako, kad labai dažnai žmogus pats save užblokuoja nuo svajonės išsipildymo, nes laikui bėgant praranda viltį, kad noras išsipildys, tikėjimą, kad viskas įvyks pačiu tinkamiausiu metu ir būdu. Kai noras pildosi kitokiu būdu, nei žmogus yra numatęs, tuomet jį ima persekioti nerimas ir pačios įvairiausios baimės... Tačiau angelai dar kartą primena: „sugalvok norą ir lauk paties geriausio“.

Antra žinia iš angelų nurodo, kad šią savaitę gali apimti niūrios mintys. Visai natūralu, kad kartais nutinka kažkas tokio, kas žmogų tarsi „išmuša iš vėžių“: sujaudina, papiktina, nuliūdina, įskaudina, nemaloniai nustebina ar nuvilia. Gali būti, kad šią savaitę panašiai pasijausti privers kažkas iš artimų draugų. Jei pastebėsite, kad veliatės į konfliktinę situaciją su bičiuliu, giliai įkvėpkite, iškvėpkite ir kiek atsitraukite. Pažvelkite į savo draugo akis ir nuspręskite jame regėti ne taisytiną, netoleruotiną elgesį, o jo viduje glūdinčią meilę. Jei jus persekioja negatyvios mintys apie draugą ar draugus, keiskite šias mintis puikiais prisiminimais. Pasirinkę savo mintis kreipti pozityvumo link, praskaidrinsite sau nuotaiką ir galėsite padėti sunkioje situacijoje atsidūrusiam draugui. Atminkite, kad šią savaitę jūsų pagalbos jiems tikrai prireiks. Tad nedelskite ir jau artimiausiu metu susisiekti su tais draugais, su kuriais santykiai atšalo ar ėmė komplikuotis. Pasikalbėkite su tais, kuriems pastaruoju metu niekaip negalėjote skirti laiko. Pabūkite bičiulių draugijoje ir padėkite jiems savo pozityviomis mintimis, jausmais ir šypsena.


Apibendrinant, norisi dar kartą priminti apie svajojimo be ribų svarbą ir pozityvumą bendraujant ir padedant savo bičiuliams.


Palaimingos savaitės!


157 peržiūros

Comments


bottom of page