top of page

Angelų prognozė savaitei: birželio 17 - 23 d.

Transformacija – tai pati pagrindinė šios savaitės tema. Angelai nurodo, jog artimiausiomis dienomis jausitės tarsi persisotinę nebūtinai maloniomis emocijomis. Esmė ta, kad jus supantys žmonės, situacijos, aplinkybės tarsi primins apie praeityje jau kartą išgyventus iššūkius, patirtas problemas, spręstas situacijas.

Nenustebkite, jeigu šią savaitę jausitės taip, lyg jus persekiotų praeitis į paviršių iškeldama širdyje „palaidotas“ nuoskaudas, nerimą, nepateisintus lūkesčius, baimes.

Tikėtina, kad atsikartojančios situacijos skatins jus apmąstyti savo paties įsitikinimus, kurie greičiausiai jau seniai nepasitarnauja jūsų gerovei. Pamąstykite, gal atėjo laikas išsilaisvinti iš tų įsitikinimų, kurie jums buvo tiesiog primesti? Pavyzdžiui, „visos mūsų šeimos moterys nerado laimės šeimyniniame gyvenime“, „visi vyrai vienodi“, „jos visos tokios“, „tikrų draugų nėra“, „visi žmonės meluoja“, „tokie mūsų šeimos genai“, „aš turiu atkentėti už savo šeimos ir giminės nuodėmės“ ir t. t. Kai surasite jus ribojančius įsitikinimus, atlikite paleidimo praktikas (keletą tokių praktikų surasite ir knygoje „Angelystė“).

Angelai primena, kad kaskart, kai žmogaus gyvenime pasirodo tam tikras iššūkis, jis visuomet turi pasirinkimo teisę. Žmogus visuomet renkasi, kaip reaguoti į nepalankiai susiklostančias aplinkybes. Viena vertus, jis supyksta, nusivilia, puola į depresiją, savigraužą ar neviltį, kaltina save ir / ar aplinkinius. Kita vertus, jis atviromis rankomis ir širdimi priima visus iššūkius ir ieško būdų, kaip kelyje į problemų sprendimą neprarasti tikrojo savęs, išlaikyti vidinę šviesą ir balansą. Šią savaitę angelai kviečia rinktis pastarąjį variantą ir tvirtai žengti į priekį, nepaisant kelyje pasitaikysiančių iššūkių. Kai bus sunku ir visai neaišku, kaip išspręsti subrendusį konfliktą, paprašykite angelų pagalbos, pasikvieskite arkangelą Urielių. Urielius – tai tarsi vasaros saulė, kuri nušviečia dangų darganotą dieną, praskaidrina nuotaiką ir suteikia energijos judėti pirmyn. Jis pašnabždės jums, kaip elgtis, kad viskas susiklostytų visiems pačiu palankiausiu būdu.


Emociškai nelengvą savaitę pakelsite lengviau, jeigu parodysite sau daugiau meilės ir dėmesio. Gali būti, kad būdami išbandymų sūkuryje suskubsite save teisti, kritikuoti, kaltinti. Ir vėl turėsite galimybę rinktis: elgtis su savimi griežtai ir kategoriškai, ar su didžiule meile ir atlaidumu.

Atminkite, kad esate siela, gyvenanti žemišką gyvenimą, kurios tikslas – patirti laimę, mylėti ir būti mylimai.

Nepaisant netobulo tobulumo, suteikite sau leidimą klysti, mokytis, suklupti ir vėl atsikelti. Suteikite sau šansą tapti dar geresniu, dar labiau patyrusiu, dar išmintingesniu... Kitaip tariant, pasistenkite priimti save tokį, koks esate, ir mylėkite save besąlygiškai. Visa tai bus itin svarbu.


Galiausiai, atminkite, kad jūs turite ratą bičiulių, kurie jums visuomet padės. Angelai primena, kad artimiausias septynias dienas draugų pagalba ir palaikymas bus itin reikalingi. Sunkumų akimirką nenusigręžkite nuo tų, kurie visa širdimi trokšta jums padėti. Atminkite, kad nors ir esate savarankiškas žmogus, jums visai nereikia nešti visų rūpesčių vien ant savo pečių. Pasidalinkite tuo krūviu su tais, kurie nori ir gali jums padėti. Juk draugai ir yra tam, kad greta būtų ne tik džiaugsmingomis akimirkomis, o ir tuomet, kai jums labai reikia pagalbos, palaikymo ar tiesiog bičiuliškos draugijos. Taigi suteikite sau šansą pabūti draugų kompanijoje, kuri, šiuo transformacijos laikotarpiu, padės išlaikyti vidinę stiprybę ir šviesą, primins apie didingą jūsų vertę pasaulyje ir apdovanos meilės kupina atmosfera. Belieka tik atverti rankas ir širdį...


Ramybės, šviesos ir meilės!


115 peržiūrų

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page