top of page

Angelų prognozė savaitei: birželio 24 - 30 d.

Pirmajam vasaros mėnesiui ritantis į pabaigą, angelai šią savaitę skatina VEIKTI. Jeigu jau kurį laiką atidėliojai širdyje kirbantį kvietimą imtis naujų idėjų, projektų įgyvendinimo, jeigu trokšti gyvenimo pokyčių, tačiau nesiryžai jų imtis, žinoki, kad tam išaušo puiki diena!

Kai žmogaus širdis pulsuoja energija, dega noru „kalnus versti“, kas jį nuo viso to atkalba, blaško, stabdo? Ar gi ne ponia BAIMĖ? Ar ne gerbiamasis NERIMAS? Žmogus išties dažnai nervinasi ir nerimauja, jei ne dėl savo, tai artimųjų ir kitų žmonių gerovės. O šią savaitę angelai klausia:

„Jei žinotum, kad Tavo artimaisiais, mylimaisiais, bičiuliais ir kitais žmonėmis yra visiškai ir pilnai pasirūpinta, tęstum tai, ką šiuo metu veiki ar imtumeisi kažko naujo? Jei žinotum, kad Tavimi yra pasirūpinta, kaip globojami ir saugojami Tavo namai, transporto priemonės, darbo aplinka ir kolegos, hobiai ir visa kita, ar imtumeisi giliai Tavyje glūdinčių troškimų, planų, idėjų įgyvendinimo? Ar išdrįstum skirti laiko ir energijos tam, ką tiek dienų, savaičių, mėnesių ar metų atidėliojai?“

Sparnuotieji bičiuliai primena, kad iš tiesų esate apdovanoti saugia, jus palaikančia aplinka, apsukti jums padedančiais ir padėsiančiais žmonėmis. Jūs turite viską, ko jums reikia, kad galėtumėte „išjudėti“ į priekį. Tiesiog rinkitės praregėti ir netrukus pastebėsite jus supančią gausą. O kai tai nutiks, jūs ir pamatysite, kad pagrindo baimintis, nervintis ar nerimauti tiesiog nėra. Jūs esate SAUGUS.


Be baimės ir nerimo, žmogus save stabdo ir dėl kitos priežasties, t. y. neteisingo savęs suvokimo. Veikiausiai sutiksite, kad kartais suabejojate savimi, nes manote, kad dar nepakankamai pasiruošėte naujai idėjai ar projektui, neturite užtenkamai patirties, žinių, gebėjimų, sėkmės. Galvojate, kad tam tiesiog neatėjo tinkamas laikas ir pan. Ir taip vis atidėliojate ir atidėliojate momentą, kuomet iš tiesų imtumėte ir savo sumanymus paverstumėte jus džiuginančia realybe. Šią savaitę angelai nori priminti, kad kaip niekada ESATE PASIRUOŠĘ skleisti sparnus ir judėti į priekį. Atminkite, kad esate tas žmogus, kuris GALI įgyvendinti viską, ką tik besugalvotų. Belieka žengti tik pirmą žingsnį, o visa kita išsiskleis kaip gražiai pražįstanti gėlė.


Galiausiai, žmogus suabejoja ne tik savimi, o ir pačiomis idėjomis, kurias trokšta įgyvendinti. Jis paklauso tų, kurie sako, kad jis ir vėl kaži ko prisigalvojo. Jis klauso savo įbauginto proto monologo, kritikuojančio bet kokį užgimstantį kūrybiškumą. Ir kuo daugiau klausosi ir mąsto, tuo daugiau randa priežasčių, kurios tiesiog žmogui įrodo, jog tie sumanymai nieko verti. Nepaisant to, angelai nori pranešti, kad šią savaitę širdyje užgimęs entuziazmas, jus užplūstanti energija ir veikti kviečiančios idėjos – tai Visatos atsakas į jūsų prašymus! Tai įkvėpimas jums ir kvietimas bei skatinimas veikti! Tad pastebėkite ir priimkite tarsi iš niekur atsirandančias idėjas, puoselėkite jas ir neatidėliodami imkitės veiksmų. Netrukus patys pamatysite, kad tikrai buvo VERTA.


Taigi atminkite, kad esate aprūpintas, veikti pasiruošęs ir idėjų nestokojantis žmogus. Išnaudokite šios savaitės kūrybiškumu žydintį potencialą ir jau netrukus galėsite mėgautis sultingais savo ryžtingumo vaisiais.


Geriausios kloties!


136 peržiūros

Commenti


bottom of page