top of page

Angelų prognozė savaitei: gegužės 25 – 31 d.

Pavasariui žengiant paskutinius savo žingsnius laiko estafetę jau netrukus iš jo perims vasara. Kalendoriaus pokyčiai neišvengiamai atsispindės ir mūsų kasdieniame gyvenime. Pasirodo, kad mus apsups pakilios atmosferos pliūpsniai, viduje stos ramybė, o jos subtilybėse prabils širdis... Skamba puikiai, tačiau ką visa tai reiškia?Visų pirma, angelai nurodo, kad paskutinių mėnesių ir savaičių slegiančias gyvenimo aktualijas keis visai kito pobūdžio energijos.

Dažnai sakom: „šyla oras – kyla noras“. Šis posakis puikiai tiks ateinančių dienų nuotaikoms nusakyti! Iš tiesų pastebėsime, kad taisosi aplinkinių žmonių nuotaikos, jie daugiau kalba ir šypsosi, reiškia norą imtis iniciatyvos, trokšta nuveikti kažką gero. Pameni tuos namiškiams pavestus darbus, kurių vis prašei, bet neprisiprašei, kad kas nudirbtų? Gali būti, kad šią savaitę būsi vienas tų žmonių, kurį artimieji pradžiugins puikiai atliktais „namų darbais“! Be to, gali pastebėti, kad savo aplinkoje sutinki vis daugiau žmonių, kurie jaučiasi save suradę, pilnai atsiskleidę. Gerai įsižiūrėjus atrodo, kad jie tarsi švyti savo vidine šviesa ir kviečia kitus ieškoti bei atrasti save. Šildykis tokių žmonių skleidžiamoje šviesoje, jei užeis vidinis sunkumas. Klausk patarimo, je pajausi norą. O jeigu pastebėsi, kad aplink tave ir / ar artimuosius sukasi negatyvumo prisikaupę debesys, galbūt atėjo metas žengti į priekį, su meile ir švelnumu pademonstruoti savo vidinę stiprybę, kad tavęs įkvėpti artimieji surastų savo kelią namo, t. y. į save ir vidinę šviesą.


Antra, svarbu žinoti ir tai, kas dėsis mūsų širdyse, kai liudysime pavasario-vasaros virsmą.

Anot angelų, nors ir būsime apsupti žmonių šviesulių, visgi emocinė mūsų pačių būklė gali būti kiek kitokia. Kai žmogus ilgą laiką prabūna stresinės būsenos, jo būtis primena „medžiojimo“ arba „medžiojamojo“ poziciją. Kūnas ir protas sistemingai skenuoja aplinką, ieško galimo pavojaus ir nuolat kuria galimus išgyvenimo scenarijus: o kas, jeigu...? Tuo tarpu širdyje stoja baimė ir nerimas. Stresą keliančioms situacijos išsisprendus, žmogus pradeda po truputį atsipalaiduoti, o tada į paviršių prasimuša pačių spalvingiausių emocijų fontanas. Jei šį emocijų fontaną pajausi ir tu, nesirūpink. Leisk sau šias emocijas patirti, pažinti, pabūti su jomis, o vėliau paleisti. Šiame procese tau padės ir angelai. Pajautęs norą, gali paprašyti jų pagalbos apvalyti tavo širdį nuo sunkių emocijų, harmonizuoti vidinę būseną, įsukti tave į vidinės ramybės ir saugumo skraistę. Angelai dar sykį primena:

„Šioje žemėje vaikštai ne vienas. Mes visata stovime tau už nugaros ir esame pasiruošę padėti, tik paprašyk.“

Tad atsipalaiduoki, vidinio žinojimo įkvėptas, nes tavimi yra pasirūpinta.


Trečia, angelai ir vėl skatina atkreipti dėmesį į intuiciją.

Panašu, kad būtent ateinančiomis dienomis angelai panaudos įvairias tavo nuojautas, kad iškomunikuotų tau svarbią žinią. Galbūt į galva šaus nauja idėja, o širdyje sukils noras ją įgyventi, tai nedelsk ir neatidėliok, o raitokis rankoves ir įgyvendink savo sumanymą. Galbūt vairuosi automobilį ir pajausi, kad verčiau važiuoti kitu, nei įprasta keliu. Tikėtina, kad protas bandys atkalbėti ir norės įtikinti, kad važiuotum taip, kaip esi įpratęs, tačiau tu pasiklausyk širdies ir rinkis tą kelią, kurį ji pakuždės. Galbūt būtent dėl to, išvengsi automobilių spūsties, sutaupysi laiko, o gal sutiksi reikiamą žmogų, kažkam kitam pasitarnausi ir pan. Jei nutiks taip, kad atsidursi tam tikroje situacijoje ir nežinosi, kaip elgtis, tiesiog uždėk kairės rankos delną ant širdies ir paklausk savęs bei angelų, kaip elgtis toliau, kad viskas išsispręstu pačiu visiems geriausiu būdu. Tada atsipalaiduok ir pabūk ramiai tyloje leisdamas savo intuicijai prabilti... Stebėk kūno pojūčius, fiksuok ateinančias mintis, užčiuopk užplūstančias emocijas. Anksčiau ar vėliau tu puikiai suprasi, ką sufleruoja tavo intuicija. Klausimas tik, ar išdrįsi pasitikėti ir sekti tuo, ką šnabžda širdis?


Apibendrinant šios savaitės subtilybes, norisi pasakyti, kad esame apdovanoti ir pakilia nuotaika, ir vidine ramybe, ir prabilti pasiruošusia širdimi. Jei įsiklausysi į jos tylų šnabždesį, ateinančių dienų dinamikos kontekste savo kelią rasi lengvai ir paprastai. Taigi įsiklausyk ir pasitikėk...


163 peržiūros

Comments


bottom of page