top of page

Angelų prognozė savaitei: gegužės 27 - birželio 2 d.

Ateinančias septynias dienas sparnuotasis angelų pasaulis kvieste kviečia būti apdairiais ir sekti intuicijos siunčiama žinia. Labai dažnai žmogus ieško atsakymų, patarimų, vidinio vedimo, žinojimo, tačiau ne visuomet nutuokia, kaip visa tai iki jo atkeliauja, atskrenda, atplaukia...Yra sakoma: kas ieško - tas randa, belsk ir bus atidaryta... O kaip rasti? O kaip pamatyti, kad durys atsidaro?


Tai šią savaitę angelai nori padėti žmogui pastebėti, kuomet jo maldos, prašymai ir atsakymai į klausimus įgyja atsaką ir pradeda virpėti širdyje. Atkreipkite dėmesį į širdies kalbą, dar intuicija vadinamą. Stebėkite, kaip kaskart užduodami klausimą "ar man..?" širdyje pajausite energijos antplūdį, įkvėpimą, entuziazmą, norą veikti. Būtinai sekite šiuo širdies balsu, nes jis jus ves pačiu geriausiu keliu, kad pasiektumėte pačių puikiausių rezultatų ir savo, ir kitų, kurie su jumis susiję, atžvilgiu. Ypač sekite širdies kalbą, kuomet apsvarstysite pačius įvairiausius klausimus, situacijas ar problemas, ypač paliečiančias asmeninių santykių bei darbo sritis. Klausykite savo širdies ir visada rasite kelią ir įkvėpimo judėti svajonių išsipildymo, gerovės visiems kūrimo link.


O kaip išgirsti širdies balsą? Kaip jį užčiuopti, jeigu iki šiol jo nesiklausei? Angelų patarimas - praleisti daugiau laiko gamtoje. Buvimas arčiau Motinos Žemės, žolės, gėlių, medžių, padės atsipalaiduoti, nuraminti emocijas ir bėgančias mintis. Kai nurims kūnas, protas ir emocijos, vidinėje tyloje išgirsite subtilų širdies balsą, kuris jus paguos, nuramins, įkvėps svarbiems sprendimams, didiems darbams... Jei ieškote būdų, kaip sau padėti pasijusti geriau, atsakymas vienas - paskirkite sau gamtos terapiją. Šią savaitę praleistas laikas gamtoje atsipirks šimteriopai.


Taigi jau šiandien paskirkite sau pasimatymą gamtos prieglobstyje. Pakvėpuokite gyvybės kupinu oru, paglostykite augalus, delnais ar pėdomis prisilieskite prie žemės. Leiskite gamtai praturtinti jus įžeminančia energija, o ši, tekėdama jūsų kūnu, sužadins širdies balsą, kurį jūs neišvengiamai išgirsite. O kai tai nutiks, nedvejodami ir neklausinėdami darykite taip, kaip sako širdies.


Drąsios ir įkvepiančios savaitės.


143 peržiūros

Comments


bottom of page