top of page

Angelų prognozė savaitei: gruodžio 17 – 23 d.


Ar jautiesi taip, tarsi praeities įvykiai Tave persekiotų? Ar pastebi, kaip artimųjų, šeimos narių istorijos atsikartoja Tavo dabartyje? O gal jautiesi įsisukęs į konfliktą, kuris iš tikrųjų Tavęs visai neliečia? Tikėtina, kad panašios situacijos ir klausimai, susiję su santykiais šeimoje, atsidurs šios savaitės epicentre.

Angelai praneša, kad jeigu klausysite to, ką jums pataria širdis, net ir sudėtingas šeimos situacijas išspręsite visiems palankiausiu būdu. Šią savaitę esate kviečiami pasikliauti ne tiek logika ar racionaliu protu, kiek savo vidumi ir nuojauta. Tikėtina, kad atsiras žmogus / žmonių, kurie norės pakeisti jūsų nuomonę, stengsis įkalbėti elgtis kitaip. Jeigu nutiktų taip, kad imtumėte abejoti ir nepasitikėti savo jausmais, atsitraukite minutėlei nuo skubotų veiksmų, pridėkite delną prie širdies, užsimerkite, ir dar kartą savęs paklauskite, kaip elgtis siūlo jūsų širdis. O kai ji pakuždės atsakymą, nedvejodami ir neatidėliodami imkitės veiksmų.


Kitas dalykas, kurį reikėtų žinoti yra tas, kad šią savaitę jausitės jautresni, nei įprastai. Atminkite, kad jautrumas – tai ne problema, o greičiau didžiulė dovana. Jautrumas suteikia žmogui galimybę kur kas greičiau ir geriau pajausti ir suvokti savo paties jausmus, išsiaiškinti net užgniaužtus poreikius. Jautrumas suteikia žmogui ir galimybę įsijausti į artimojo situaciją, geriau jį suprasti, užjausti. Tad ramiai išjauskite šią savaitę banguojančius jausmus ir pamąstykite, ką visi tie pojūčiai reiškia, ką jie simbolizuoja ir kokį signalą, kvietimą veikti jums siunčia.


Ir galiausiai, šią savaitę ypatingo jūsų dėmesio prašosi šeima. Gali būti, kad dėl įsijautrinusios atmosferos, padaugės nesusipratimų, nesutarimų su artimaisiais šeimos nariais, mylimaisiais. Nemalonios situacijos gali susiklostyti ir dėl to, kad paviršiun iškils įsisenėjusios problemos, atsinaujins ar suaktyvės konfliktai, įsižiebę gerokai seniau. Žodžiu, nesistebėkite, jei pajausite, kad tarsi ir vėl atsikartoja senosios žmonių istorijos, tie patys konfliktai, artimieji ar jūs pats įsisukate į labai panašias situacijas, kurias pergyveno jų tėvai, seneliai ar proseneliai. Šios savaitės užduotis jums – pasidomėti šeimos istorijomis, šeimos narių gyvenimais ir problemomis, su kuriomis jie susidūrė. Pamatysite, kad įgytos žinios padės dar geriau suprasti šeimos santykių dinamiką, suartėti su nutolusiaisiais, užglaistyti nesutarimus, ar net atleisti...


Taigi panašu, jog artėjant švenčių maratonui, jausimės kiek jautresni, lengviau įsivelsime į konfliktus, o ypač su šeimos nariais. Nepaisant to, pasistenkite išlaikyti emocinį balansą, leisdamas sau vadovautis širdies kalba ir išmintimi, glūdinčia šeimos istorijose.


Gražios ir lengvos savaitės!

93 peržiūros

Comments


bottom of page