top of page

Angelų prognozė savaitei: gruodžio 2 – 8 d.

Atšuoliuojančios septynios dienos savyje atneša daug energijos, kuri skatins judėti, veikti, įgyvendinti praėjusią savaitę kilusias idėjas. Ar esi tam pasiruošęs?


Jei visgi abejoji, štai, ką vertėtų prisiminti: esi galingas Visatos kūrinys, kuriam suteikta viska, ko tik gali prireikti verčiant svajones į realybę. Sustok minutei, užmerk akis... Kelis kartus giliai įkvėpęs ir iškvėpęs pajausk, kaip venomis teka energija po visą tavo kūną... Pajausk, kaip ši energija akumuliuojasi, stiprėja, kol ima tiesiog tavyje kunkuliuoti, sužadindama subtilų savęs pajautimą. Pajautimą, kad tu viska gali. Tikėjimą, kad tau belieka tik žengti mažytį žingsnį svajonės link, o likusius žingsnius už tave nueis Visata. Žinojimą, kad savo gyvenimą kuri nuostabiame šokyje su Visata... Atkreipk dėmesį ir į šiuo metu palankiai besiklostančias situacijas, kurios tik dar kartą primins: esi įkvepiamas, vedamas, palaikomas Visatos ir visos jos kūrinijos. Tavo vidinė galia pradeda atsispindėti ir išoriniame, tave supančiame pasaulyje. Būtent tai ir yra didžioji šios savaitės teigiamybė.


Be vidinės galios pajautimo, širdis dengs noru veikti. Veikti, tačiau ne bet ką... Šią savaitę širdis kvies išreikšti savo vidinį potencialą ne tiek per fizinę ar intelektualinę veiklą, kiek per kūrybą. O kas tau yra kūryba? Ar tam apskritai turi laiko? Jei neturėtum jokių rūpesčių ir įsipareigojimų, jei tavęs niekas neribotų, ką norėtum veikti? Ką sukurti? Gal norėtum save išreikšti per dainavimą ar muziką? Gal tapytum paveikslą ar rašytum eiles? Šoktum ar vaidintum? Tavo esybėje glūdi daug neišlaisvintos kūrybinės jėgos, kuri tarsi narve uždaryta paukštė prašosi laisvėn. Išleiski ją paskraidyti, bent jau šią savaitę.

Be to, jei praėjusią savaitę į galvą šovė genealių minčių ir joms dar neskyrei pakankamai laiko, pamaitinki jas dėmesiu ateinančias septynias dienas. Suteiki joms šansą virsti realybe, juo labiau, kad tai angelų ir kitų tave globojančių būtybių inspiracijos vaisiai, pagalbos, kurios prašei, išraiška. Tad įsiklausyk į širdies kalbą ir pajautęs entuziazmą, stimulą veikti, pozityvumą ar tiesiog šilumą krūtinėje, puikiai atsirinksi tas idėjas, kurias tau pametėjo angelai.


„Įsisukęs į naujų idėjų įgyvendinimą, prisiminki, kad be darbo svarbūs ir malonumai“, sako angelai. Jie puikiai supranta žmogaus kasdienybės dinamiką. Jie mato, kaip žmogus sugeba įsisukti į darbų, atsakomybių laviną, kuri visiškai atbukina žmogaus norą pasimėgauti procesu. Jie mato, kaip suaugusieji, dėl nesibaigiančių rūpesčių ir didelių užmojų, pamiršta ir / ar į šoną nustumia savo vaikiškąsias esybės dalis, kurios įkūnija žmogaus gebėjimą matyti gėrį, grožį, pozityvą, išlaisviną gebėjimą laiku ir vietoj atsipalaiduoti, pasijuokti, nepriimti visko pernelyg rimtai. Ateinančiomis dienomis gali užklupti slogi nuotaika, pesimizmo epizodai, nemalonios mintys. Jei pastebėsi, kad ir tave apima nemalonūs išgyvenimai, padėk į šalį visus darbus ir paskirk šiek tiek laiko tave džiuginančioms veikloms. Nuveikęs kažką tokio, kas suteikia tau daug džiaugsmo, pasijausi žymiai lengviau, o tavo vidinė savijauta kaipmat nušvies supančius šešėlius ir situacija esmingai pasikeis. Tad nieko nelauk, neatidėliok džiaugsmingo gyvenimo ateičiai, o leisk sau pasijausti ir išgyventi kažką malonaus jau dabar.


Apibendrinant norisi pasakyti, kad ši savaitė apdovanos įkvepiančiomis, padrąsinančiomis, kūrybą inspiruojančiomis energijomis. Priimki šias dovanas ir atraski būdų jomis pasidžiaugti.


Palaimingos savaitės!


174 peržiūros

コメント


bottom of page