top of page

Angelų prognozė savaitei: gruodžio 3 - 9 d.

Atnaujinta: 2018-12-03


„Ši savaitė pareikalaus ypatingo jūsų dėmesio“, sako angelai.

Visų pirma todėl, kad žmonėms iš jūsų artimos aplinkos šią savaitę reikės daugiau dėmesio, atidumo, kantrybės, atlaidumo. Šią savaitę jūsų seserys ir broliai bei kiti šeimos nariai ar artimi draugai susidurs su problemomis, kurios išmuš juos iš vėžių. Tai reiškia, kad jų įsiaudrinusios emocijos ir nebūtinai adekvatūs veiksmai palies ir jus. Jei taip nutiktų, nepasiduokite paveikiamas nemalonių emocijų, ar negatyvaus artimojo elgesio. Giliai įkvėpkite, iškvėpkite, prisiminkite momentą, kuomet tam žmogui jautėte pačius šilčiausius jausmus. Po tokios pauzės pamąstykite, ką jūs galite padaryti, kad palengvintumėte, pagerintumėte artimojo būseną. Gal užteks tiesiog apkabinti? Nuraminti? O gal dėl judviejų ramybės, tiesiausias kelias – paprašyti atleidimo Įsijautrinę žmonės dažnai pasielgia net ir agresyviai, piktai, nes kažkas jiems neduoda ramybės. Atminkite, kad greičiausiai tai net nesusiję su jūsų elgesiu. Todėl kas be nutiktų, nepriimkite viso to asmeniškai, o verčiau reaguokite į savo artimąjį su meile ir atjauta. Tokiu būdu laimėsite abu.


Kitas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį šią savaitę – tai kūrybinė veikla. Angelai kviečia paskirti šiek tiek laiko saviraiškai imantis širdžiai mielos veiklos. Tai gali būti ir piešimas ar tapyba, ir rankdarbiai, ir dainavimas, ir grojimas muzikiniu instrumentu ar šokimas. Tai galėtų būti ir fotografija ar rašymas. Kas padėtų geriausiai išreikšti save?

Kuomet žmogus išreiškia save per kūrybą, jo mintys ir emocijos tampa skaidresnės, kūnas atsipalaiduoja, sugrįžta pozityvumas ir energija.

Žmogui esant tokios būsenos, jį aplanko genialios idėjos, į galvą šauna mintys, padedančios išspręsti problemas. Be to, kūrybinė veikla suartina net ir kitokių įsitikinimų, susipriešinusius žmones. Galbūt šią savaitę į kūrybinę veiklą pavyks įtraukti ir savo artimuosius?


Ir pabaigai norisi pridurti, kad artėja pokyčių metas. Nenustebkite, jei šią savaitę būsite paskatinti kažką gyvenime keisti, atsisakyti to, iš ko jau „išaugote“. Tai gali būti ir einamos pareigos, ir įsisenėję santykiai, ir namai, kuriuos jau kurį laiką norėjote pakeisti. Tai palankus metas paleisti ir žalingus įpročius, atsisakyti nebereikalingų daiktų. Žinokite, kad visi pokyčiai – tai neišvengiama žmogaus augimo dalis, kuri neabejotinai veda jus į kažką geresnio. Belieka tik kantriai išlaukti pozityviųjų šių pokyčių rezultatų.

* O jeigu prireiks praktikų, kurios įgalintų PALEISTI, ieškokite jų knygoje „Angelystė“.


Taigi šiuo laikotarpiu pasistenkite būti tarsi užuovėja savo artimiesiems, parodykite kaip stipriai juos mylite. Tuo pačiu atminkite pasirūpinti ir savimi. Laikas, kurį skirsite save išreikšti per kūrybą, taps nuostabi dovana sau. Dovana, kuri galbūt suteiks ir atsakymų ir klausimus susijusius su tuo, kaip judėti į priekį pokyčių pribarstytame kelyje.


Įdomios savaitės visiems!


*A. Kazakevičiūtė de Velázquez (2018). Angelystė: kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis. Alma Littera, Vilnius.

134 peržiūros

Comments


bottom of page