top of page

Angelų prognozė savaitei: gruodžio 31 – sausio 6 d.

Nauji metai – tai dar vienas trumpas laiko tarpsnis, kuomet dėmesį sutelkiame į linkėjimus. Iš visos širdies visiems linkime to, ko jie trokšta, norime, kad pildytųsi svajonės. Dažnai kitiems linkime to, ko, mūsų akimis žiūrint, jiems trūksta, nepakanka, nėra. O ar pagalvojate, kiek daug iš tikrųjų turite? Kokie apdovanoti yra kiti?

Archangel Oracle Cards. Doreen Virtue.

„... žmogus renkasi, ar savo būtį mato kaip kupiną gausos ar kaip kamuojamą nuolatinio stygiaus. Stygiumi grįstas požiūris į dabartį žmogų verčia jaustis nemaloniai, tarsi nuolatos kažkas būtų negerai, vis ko nors trūktų. Tai skatina žmogų skųstis, dar labiau ir daugiau dirbti, konkuruoti, jausti stresą, nepasitenkinimą, pyktį, baimę, jog kažkas bus prarasta, atimta. Neretai žmogus ir viltį praranda, tikėjimą, kad kažkas gali susiklostyti ir palankiai. Galima net ir dažnai išgirti tokių pasakymų, kaip „na man ir nesiseka!“, „viena bėda po vieną nevaikšto“, „matyt man nelemta“ ir panašiai. Tokio požiūrio vedinam žmogui nuolatos atsiranda aibė priežasčių būti susirūpinusiu. O kiek daug visko žmogų supa! O kiek daug jis nepastebi, nes mato tik tai, ko trūksta, kas neva netobula, netinkama, netoleruotina. Tuo tarpu gausa grįstas požiūris skatina žmogų atpažįsti ir pozityviai vertinti iš pirmo žvilgsnio atrodytų labai primityvius dalykus, kaip šviežią orą, pražydusią lauko gėlę, saulės spindulius ant nukritusių medžių lapų, praeivio šyptelėjimą gatvėje ar žalią šviesoforo signalą. Tai suteikia žmogui priežasčių jaustis dėkingu už tai, ką jis regi ir patiria. Dėl to jis turi daugiau galimybių pasijausti laimingu. Taigi ten, kur žmogus kreipia savo žvilgsnį, kuria mintis, atitinkamas reakcijas bei jausmus, taip visa tai reiškiasi ir „čia ir dabar“ akimirkos metu. Žmogus kaskart renkasi ką išgyventi: mėgavimąsi akimirka arba rūpinimąsi ja. Kokį požiūrį į šiandieną renkiesi Tu?“*

Šią savaitę angelai kviečia dar kartą apmąstyti šių metų planus, tikslus, aiškiai susidėlioti prioritetus, išsiaiškinti troškimus. Pravers ir sąrašas dalykų, už kuriuos esate labai dėkingas. Šalia visų apmąstymų pagalvokite ir sudarykite sąrašą potyrių, kurių trokšta širdis. Pavyzdžiui, „kaip gera jaustis visiškai sveikam“, „kaip gera patirti gausą visose gyvenimo srityse“, „koks tobulas yra saugumo jausmas“, „kaip nuostabu jausti meilę širdyje“ ir kt. Žinokite, kad jūsų prašymai yra girdimi ir išklausyti. Belieka tik tikėti ir kantriai palaukti jų išsipildymo. O jei vidinis balsas paskatins veikti, imkitės darbų neatidėliodami. Taip padėsite angelams padėti Jums!

Taigi šią savaitę svarbu mintis, jausmus kreipti gausos link, atidžiai rinkti žodžius ir pasverti linkėjimus. Gausa visose gyvenimo srityse yra ranka pasiekiama, belieka klausytis vidinio balso ir pasikliauti sparnuota pagalba iš dangaus.


Gausa, meile ir šviesa prisodrintų metų! Būkite apdovanoti!


* A. Kazakevičiūtė de Velázquez (2018). Angelystė: Kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis. Alma Littera, Vilnius

112 peržiūrų

Comments


bottom of page