top of page

Angelų prognozė savaitei: gruodžio 7 – 14 d.

Keliaujant per astrologiškai labai savitą laikotarpį, galbūt nevalingai ir tu pakeli akis į žvaigždes ieškodamas įkvėpimo, ramybės, vedimo. Šią savaitę dangišku vedimu ir vėl apdovanoja angelai. Anot jų, ateinančiomis dienomis stiprės ramybės ir harmonijos ilgesys... Tad norėdami tokia būtimi apdovanoti save ir esančius aplink, turime atsižvelgti į keletą labai svarbių dalykų: kūrybinės energijos įveiklinimą, malonios atmosferos susikūrimą ir savalaikį surizikavimą. Tai kaip gi visa tai tarpusavyje susiję ir pritaikoma kasdienybėje?Pirmiausiai, tai verta aptarti dominuojančią šios savaitės temą.

Anot angelų, ateinančiomis dienomis netrūks veiksmo, naujai atsirandančių galimybių, progų, šansų pagriebti laimės ar sėkmės paukštę. Šiuo atveju, vieni žmonės tų naujai besiveriančių durų išsigąs ir pabėgs, kiti – stebės atsivėrusias galimybes ir lūkuriuos vis savęs klausdami ar jų akys „neraibsta“, ar tai, ką jie mato, iš tiesų egzistuoja, treti savęs klaus, ar tai jau tas tinkamas metas veikti, ar vis dar ne. Tuo tarpu angelai sako:


„Ženk žingsnį į priekį, surizikuok! Judėk, kad ir mažais žingsneliais, net jei dabar ir nematai, ant kokio pagrindo statai savo koją.“

Jeigu jauti, kad nedrąsu, kad baimės apsivijusios kojas, paprašyki angelų pagalbos. Jie padės tau išlaisvinti iš neegzistuojančių baimės nasrų ir tu pagaliau peršokęs griovį galėsi pasakyti „op“.


Kitas dalykas, į kurį pravartu atkreipti dėmesį – tai šios savaitės dienomis dažną žmogų lydėsianti vidinė būsena.

Artėjantis šventinis laikotarpis daug kam suteikia nerimo, įtampos, streso. Vieni skuba, siekdami užbaigti šių metų projektus, pasiekti užsibrėžtus tikslus, kiti stengiasi įveikti visus namų apyvokos darbus. Treti neranda ramybės galvodami apie sudėtingas aplinkos sąlygas ir kaip tai veikia jų bei artimųjų sveikatą, santykius, kasdienybę apskritai ir ateities planus. Rūpesčių esti pačių įvairiausių ir atrodo, kad galva susprogs nuo nuolatinio galvojimo ir problemų sprendimo. Tai liudydami angelai siūlo žmonėms pakankamai paprastą būdą vidinei būsenai pataisyti. Kas tai? Ogi mėgiamos muzikos klausymas, grojimas! Muzika – tai nepakartojama, žmogaus dūšią gydanti technologija. Ji praskaidrina nuotaiką, paskatina refleksiją, emocijų išleidimą (per išsiverkimą ar išsišokimą), įnorina judėti, kurti, sportuoti, išlengvina aplinkos energijas. Tad jei nekaip jautiesi ar esi patalpoje, kurioje net oras atrodo sunkus, padainuok, pagrok muzikos instrumentu ar užleisk malonų ausiai kūrinį ir stebėk, kaip iš lėto atmosfera keičiasi, pojūčiai lengvėja ir pasidaro žymiai maloniau. Sugrįžta harmonija ir ramybė… Pabandyk sekti angelų patarimu ir stebėk, kaip tai veikia tavo gyvenimo plotmėje.


Be to, sugrįžti į taiką ir ramybę padės ir susitelkimas į kūrybą.

Anot angelų, ateinančiomis dienomis būsime apdovanoti dieviškuoju įkvėpimu, kuris keliaudamas per mūsų esatį žadins kūrybiškumą. Įsisukę į dienos rūpesčius ir nesibaigiančias atsakomybes retai kada leidžiame sau sustoti, atsitraukti nuo rutininių darbų ir suradus ramybės kruopą užčiuopti savyje tą žinojimą, kaip siela nori šį kartą išreikšti per ją tekančią kūrybinę energiją. Gal tavo dėmesio šauksis užmiršti hobiai? Gal širdis kvies įvaldyti šį tą naujo? O gal tiesiog imsi į rankas rašiklį ir pradėsi rašyti tai, kas liejasi iš širdies. Galbūt tai bus teptukas, ar pieštukas, natūraliai surandantis savo štrichus ir temą... Kažką ši energija įkvėps sukurti grožio, atrasti naujas skonių kombinacijas, muzikos garsų dermes ar šokio judesių segmentus ir pan. Kas tai be būtų, leisk šiai energijai tekėti per tave ir įkūnyti tavo unikalumą bei Visatos įvairumą. Kas žino, galbūt būtent šią savaitę tavyje užgims geniali idėja, nepakartojamas turimos problemos sprendimas, kurie esmingai pakeis ne tik tavo, o ir viso pasaulio būtį.


Taigi siekdamas išlengvinti šios savaitės fizinį, emocinį ir protinį krūvį, užuot pasikavęs, pasiklausyk malonios muzikos, suteik leidimą sau panaudoti užgimstantį kūrybiškumą. Šie paprasti, bet ne prasti dalykai padės surasti tam tikrų problemų sprendimų, sugeneruoti naujų idėjų ir patikėjus savo kūriniais imtis rizikos bei juos įgyvendinti.


Tegu ši kūryba užaugina sparnus!


#angeluprognoze, #angelyste, #angelai, #rizika, #muzika #kuryba

223 peržiūros
bottom of page