top of page

Angelų prognozė savaitei: kovo 18 - 24 d.

Šios savaitės dėmesio centre – santykiai. Jei jau kurį laiką svarstėte apie pokyčių būtinumą ar neišvengiamumą santykių sferoje, tačiau juos vis atidėliojote ateičiai, arba esate įsisukęs į sudėtingus santykius ir nežinote, kaip juos harmonizuoti, tikėtina, kad tokios ir panašios su santykiais susijusios dilemos aktualizuosis būtent šią savaitę, kviesdamos jus dar kartą atsigręžti į neišspręstas problemas.


Angelai siunčia žinią:

„Nebijokite meilės ir iššūkių, su kuriais ji kartais ateina. Iššūkiai skirti ne tam, kad užgesintų meilę ar nuo jos atgrasytų. Jie eina su meile koja kojon tam, kad suteiktų jums šansą rinktis, kokiu keliu eiti: meilės ar baimės. Pasirinkę meilę, neišvengiamai žengsite į nežinomybę, kurioje nėra garantijų ar aiškiai sudėliotos santykių eigos ir rezultatų. Galbūt meilės kelias ir atrodo sudėtingesnis, tačiau jis kur kas labiau praturtinantis nei baimės kelias. Baimės keliu einantieji siekia save apsaugoti, nuo bet kokių siurprizų ir nukrypimų nuo to, kas atrodo normalu. Jie aptraukia širdį metaliniu šarvu, pro kurį negali sroventi meilė nei į širdį, nei iš jos. Kaskart žmogui išgyvenant iššūkis, jis meilę arba sustiprina, arba užgniaužia. Tokia yra greta meilės žygiuojančių iššūkių paskirtis.“


Jeigu nutiktų taip, kad susidurtumėte su santykių problemomis, angelai kviečia prisiminti keletą patarimų ir jais vadovautis, jei tam pritars jūsų širdis (jokiu būdu ne protas):

  • nebijokite atverti širdies meilei ir dėl to būti pažeidžiami, verčiau surizikuokite išbandyti tai, kas nepatirta, nepažinta, nesuvokta. Priimkite šią galimybę kaip nuostabią gyvenimo dovaną mokytis mylėti be sąlygų ir su dėkingumu priimti meilę iš kito žmogaus;

  • nesutarimų, konfliktų su mylimaisiais atveju, pasistenkite neužsisklęsti apsukdami širdį abejingumo, pykčio, įžeidumo, išdidumo skraistėmis. Verčiau pridėję ranką prie širdies, pajauskite, ko jums šiuo metu norisi, kokie poreikiai liko nepatenkinti, kokie troškimai neišpildyti... Pasvarstykite ir nuoširdžiai sau prisipažinkite, ko iš tikrųjų trokštate. O tuomet lygiai taip nuoširdžiai atverkite savo širdį žmogui, su kuriuo jus sieja dėmesio reikalaujantys santykiai. Tam, kad santykiai harmonizuotųsi, su meile ir nuoširdumu turite atstovėti savo interesus. Be to, išlaikydami atvirą širdį, įdėmiai išklausykite ir antrąją pusę. Toks abipusis dialogas leis užčiuopti pamatines santykių komplikavimosi priežastis ir, tikėtina, padės surasti abipusiai vertingą sprendimą.

Taigi nepaisant laikinos turbulencijos, santykiai harmonizuosis, tiesiog išlaikykite atvirą širdį tiek savo, tiek kitų atžvilgiu, o ji jums pašnibždės, kaip šiame kelyje judėti toliau. Atminkite, kad kiekviena problema turi sprendimą, o jūs – angelų pagalbą ir palaikymą.


Harmoningos ir emociškai šiltos savaitės.


201 peržiūra

Comments


bottom of page