top of page

Angelų prognozė savaitei: kovo 9 – 15 d.

Savaitę pradedam mėnulio pilnatimi. Kai dangų papuošia pilvotasis mėnulis, pasidaro aišku: dabartis prisipildys suaktyvėjusiomis, banguotomis emocijomis, kūną užplūs kiek didesnės nei įprastai energijos pliūpsnis, dinamiškesnė, gal net kiek chaotiška pasidarys ir mus supanti aplinka. Tam, kad harmoningai pereitume į aktyvų laiko tarpsnį, svarbu bus atkreipti dėmesį į tris dalykus: vidinę rimtį, susitelkimą į prioritetines gyvenimo sritis bei vidinį ir išorinį apsivalymą.


Anot angelų, ši savaitė – tai didelių pokyčių metas.

Vieniems teks paleisti anapilin keliaujančiuosius, kitiems reikės mokytis ramiai ir oriai paleisti mylimuosius, su kuriais jau nebe pakeliui... Gali tekti paleisti ir darbus, projektus ar pareigas, prie kurių pernelyg stipriai prisirišta. Kai kurie sąmoningai ar intuityviai dirbs su savimi, kad pagaliau išsilaisvintų ir senų, ribojančių įsitikinimų, mąstymo modelių, nekonstruktyvių ir gyvenimą apsunkinančių emocijų, praeities skaudulių. Nenustebkite, jei pastebėsite, kad jus supa vien savyje „besikapstantys“ žmonės, kurie tarsi ieško savęs, trokšta save perkurti, pradėti gyvenimą iš naujo. Vertėtų atminti, kad visi šie pokyčiai gali būti išties skausmingi, nes „išgimdyti“ naują savo versiją išties sunku. Tad užtarkite, užjauskite, padėkite tiems, kurie atsidus didžių pokyčių sūkuryje. O jeigu nutiks taip, kad iš kiaušinio lukšto sunkiai risitės patys, prisiminkite, kad angelai gali padėti pergyventi šiuos pokyčius išlaikant stiprybę ir ramybę. Belieka tik jų paprašyti.

Kita angelų žinutė, skirtą šiai savaitei, atkreipia dėmesį į žmogaus prioritetus.

Atrodo, kad pastaruoju metu ir ateinančias dienas suaktyvės kasdienybės dinamika. Dėl šios priežasties gali atrodyti, kad darbai darbus veja, vieni rūpesčiai keičia kitus ir pabaigos tiesiog nematyti. Atrodys, kad paroje per mažai valandų tam, kad pavyktų susidoroti su augančiais darbų, atsakomybių, reikalų kiekiais. Angelai žino, kaip paprasta pasimesti visoje šioje gausoje, todėl kviečia prisiminti Pareto dėsnį (20 proc. pastangų, duoda 80 proc. rezultatą, kai likę 80 proc. pastangų – 20 proc. rezultatą) ir susitelkti tik į pačias svarbiausias gyvenimo sritis. Įsiklausykite į širdies balsą besistengdami išgryninti prioritetines gyvenimo sritis tam, kad šios savaitės dienomis ne tik išlaikytumėte džiugesį širdyje, o ir galėtumėte sukurti 80 proc. rezultatą.


Be susitelkimo į gyvenimo prioritetus, aktualus bus ir apsivalymo aspektas.

Kai angelai kalba apie apsivalymą, pirmiausiai jie nurodo į poreikį susitvarkyti, išsivalyti namų, darbo ar kitą aplinką, kurioje praleidžiate didžiąją savo laiko dalį. Pasvarstykite, galbūt atėjo laikas atlikti generalinę namų tvarką? Peržiūrėkite garažo, sandėlio turinį, gal visgi yra daiktų, kurių tikrai nebereikia? Atverkite spintų, sekcijų duris, pasidairykite įdėmiai ir tikrai surasite nebenaudojamų daiktų, drabužių, indų ir pan. Be to, jei ves širdis, pravartu apvalyti ir savo energiją, detoksifikuoti kūną. Savo energiją apvalysite atlikdami jums priimtinas dvasines praktikas, pagalbon kviesdami arkangelą Mykolą (daugiau apie tai, čia: Kaip arkangelas Mykolas gali padėti tau?). Tuo tarpu kūną apvalysite, jei gersite daugiau vandens, pagal galimybes apribosite alkoholio ir medikamentų vartojimą, rinksitės lengvą maistą, šviežią orą, karštą vonią su Epson druska ir t.t. Žodžiu, atidavę ar padovanoję jums nereikalingus daiktus kažką pradžiuginsite, o apvalę save ir jus supančią aplinką, atlaisvinsite vietos naujiems pavasario vėjams ir angelų stebuklams!


Taigi ateinančiomis dienomis galima išties tikėtis stiprių, gilių išgyvenimų. Nepaisant to, angelai ir širdies balsas išves net ir iš sudėtingiausios situacijos, tamsiausios vidinės nakties. Kas be nutiktų, pasistenki išlikti ramus ir susitelkęs į tai, kas gyvenime svarbiausia. Kartais vienintelis kelias į vidinę ramybę – tai valymasis, švarinimasis. Matyt, tai ir bus geriausia šiuo metu savipagalbos priemonė.


Telydi vidinė ramybė ir harmonija.


174 peržiūros

Comentários


bottom of page