top of page

Angelų prognozė savaitei: lapkričio 11 – 17 d.

Po šiokios tokios pauzės, angelų žinia ir vėl lyg debesų pūkas leidžiasi kiekvienam į delnus. Kaip manai, kokia žinia Tavęs laukia šį sykį?

Pirmiausiai, norisi pasakyti, kad ateinanti savaitė – tai galimybių laikas. Artimiausiais dienas palankiai imsis klostytis pačios įvairiausios aplinkybės. Tikėtina, kad bus inicijuojami tam tikri pokyčiai, kuriuos paskatinsite arba patys, arba žmonės iš artimos aplinkos. Vienus žmones tos besimainančios aplinkybės tarsi stums judėti į priekį, imtis atsakomybės už savo gyvenimą, veiksmus, poelgius. Kitiems žmonėms tiesiog reikės inicijuoti pokyčius, kad pagaliau galėtų pamatyti besikeičiančią savo gyvenimo ar platesniame, gal net pasaulio, dinamikos kontekste. „Būk pokyčiu, kurį vykstantį nori matyti pats“, - sako angelai. Tai kokios gyvenimo sritys kviečia tavo iniciatyvumo? Ką vis dar atidėlioji, nors širdis jau seniai skatina veikti? Kur ir kokioms aplinkybėms esant galėtum būti tuo sektiniu pavyzdžiu kitiems?


Antra, bus svarbu ne tik pastebėti besikeičiančių aplinkybių šokį, o jungtis į jį su širdies muzika. Ateinančias septynias dienas angelai kvies stebėti širdies kalbą, įsiklausyti į jos pajautimus. Gali būti, kad žmonės, su kuriais teks susitikti, bendrauti, tvarkyti bendrus reikalus ar buitį, pasielgs kiek netikėtai, keistokai, gal visiškai neracionaliai. Galite pajausti žmonių pasipriešinimą naujiems sumanymams, pokyčiams, kurių imsitės. Tai, savaime suprantama, iššauks nebūtinai malonias kitų žmonių reakcijas... Būtent tokiais momentais angelai kviečia priimti visa tai ramiai, konstruktyviai, kantriai. Sunkiais momentais paprašyki savo širdies spinduliuoti besąlyginę meilę. Paprašyki angelų, kad šie padėtų tau pamatyti žmogų (-es) besąlyginės meilės šviesoje, pamatyti tikrąją jo / jų vidinę esatį, be ego ir kvailystėmis papuošto elgesio. „Rinkis matyti meilę, kas be nutiktų ir kaip sunku be būtų“, - pataria sparnuotieji bičiuliai.


Trečia, šią savaitę iškilusios situacijos taps svarbiais atskaitos taškais. Tie žmonės, su kuriais gali tekti aiškintis santykius, parodys, tarsi pirštu pabaksnos, į tau svarbias gyvenimo sritis. Nenumok ranka, o apmąstyki gal atėjo laikas atleisti, susitaikyti, subalansuoti užleistus gyvenimo prioritetus? Angelai kviečia apmąstyti savo gyvenimą, prisiminti gyvenimo pakilimus ir nusileidimus, pagalvoti, ką iš viso to supratai, kokios išminties įgijai. Pravartu apsvarstyti asmeninio ir profesinio gyvenimo sritis, opius santykius, įvertinti darbo ir poilsio balansą, atsigręžti į savo sveikatą, pomėgius ir visus kitus gyvenimo aspektus. Sudaryki sąrašą tų sričių, kuriose jauti disbalansą ir greta surašyki, kokių veiksmų, nors ir labai mažučiukų, gali imtis jau šiandien tam, kad bent iš dalies harmonizuotum tau svarbias gyvenimo sritis. Ir būtinai imkis veiksmų, nes nugulę popieriuje jie praras savo galią.


Apibendrinant galima pasakyti, kad ateinanti savaitė padovanos daug spalvų ir galimybių. Ką su visu tuo daryti nuspręsi tu, priklauso tik nuo tavęs. Kita vertus, jei įsiklausysi į angelų patarimus ir juos pritaikysi, tikėtina, kad sulauksi geresnių rezultatų. Tai kodėl nepabandžius?


Gražios savaitės.


205 peržiūros

コメント


bottom of page