top of page

Angelų prognozė savaitei: lapkričio 19 – 25 d.

Žiemiškam orui beldžiantis į duris, angelai šią savaitę kviečia atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Kada paskutinį kartą profilaktiškai tikrinaisi sveikatą? Gal jau kurį laiką galvojai apie tai, kad atėjo laikas pradėti mankštintis? O gal širdis šnabžda, kad metas paatostogauti? Žinok, kad artimiausios septynios dienos labai palankios sveikatinimuisi, emociniam, fiziniam, dvasiniam gijimui.

Arkangelas Gabrielius teigia, kad norint išvengti susirgimų, labai svarbu nuolatos dėkoti kūnui už jo tarnystę, išmokti priimti jį tokį koks jis yra ir padėti jam išlikti sveiku teisingai maitinantis, mankštinantis ir poilsiaujant. Įdomu tai, kad dėkingumas savo kūnui sužadina gyvybinę energiją, o suaktyvėjęs jos tekėjimas pripildo tas kūno vietas, kurioms labiausiai reikalingas energinis pastiprinimas. Tad jau dabar apkabink savo kūną, pajausk malonumą būdamas savo paties glėbyje ir garsiai ar mintimis padėkok sau, kad esi...


Jeigu emociškai jautiesi prislėgtas, nusiminęs, liūdnas, žinok, kad taip pat gali padaryti šį tą savo gerovei. Atmink, kad gydantieji angelai, o ypač arkangelas Rafaelis / Rapolas, yra greta Tavęs. Užmerk akis, giliai įkvėpk ir iškvėpk. Įsivaizduok, kad Tavo krūtinę paliečia arkangelo rankos. Jam prisilietus, Tu išsyk pajunti palengvėjimą. Paprašyk, kad šis arkangelas apsuptų Tave gydančia, sveikatinančia energija. Tegu ši subtilioji energija pripildo Tavo širdį, o vėliau išplinta po visą kūną. Pajausk, kaip emocijos rimsta, mintys tampa skaidresnės, pozityvesnės. Atmink, kad visuomet gali kreiptis į arkangelą Rafaelį, vos imsi jaustis nekaip.


Taigi šią savaitę pasirūpinkite ne tik kitais, o ir savimi. Parodykite daugiau dėmesio ir meilės savo kūnui, emocijoms, mintims ir netrukus pamatysite pozityvius to rezultatus.


Sveikata pripildytos savaitės linki angelai!

165 peržiūros

Comments


bottom of page