top of page

Angelų prognozė savaitei: lapkričio 9 – 15 d.

Štai ir vėl nauja savaitė atšuoliuoja su savo unikaliomis spalvomis ir dinamika. Pasak angelų, ateinančios dienos pasiūlys išties puikių dalykų, jeigu sugebėsime juos pastebėti ir laiku pačiupti juos už „uodegos“!

Pirmoji ir bene pati smagiausia žinia yra ta, kad su žvarbiais vėjais į kiekvieno žmogaus kiemą atkeliauja lengvos stebuklų miglos.

Stebuklų migla – tai subtili energija, kuri paspartins intencijų, troškimų pildymąsi, tikslų pasiekimą. Net tie reikalai, kurie anksčiu atrodė „užstrigę“, pradės po truputį spręstis, ims aiškėti sprendimo neturėję iššūkiai. Atrodys, kad viskas vyksta žymiai sklandžiau, su mažiau pastangų ir poreikio stumti per prievartą. Būtent dėl šios nuostabiosios stebuklų miglos, sustiprėsiančios šios savaitės dienomis, teks būti budriems ir stebėti savo mintis, kontroliuoti ką ir kaip šnekame, nes norime to ar ne, į savo gyvenimą pritraukiame būtent tai, apie ką daugiausiai galvojame ir kalbame. Tai kokios mintys dominuoja Tavo galvoje? Ar mintis kreipi būtent į tai, ko šiuo metu trokšta širdis? O gal atvirkščiai?! Nuolatos galvoji apie blogiausius įvykių scenarijus ir tam jau iš anksto ruošiesi? Kaip ten be būtų, Tu dar šiandien gali nuspręsti, kokius stebuklus kvietiesi į savo gyvenimą, ir mintimis pakreipti viską link trokštamo rezultato. Tad surask minutę kitą sustoti ir pajausti, ko dabar labiausiai trokšti, ko norėtum sau palinkėti ir stebėki, kaip Visata į tai atliepia. Tegu stebuklai praskaidrina kiekvieną Tavo dieną!


Kitas dalykas, apie kurį kalba angelai – tai vidinė savijauta.

Atrodo, kad šios savaitės dienomis pajausime dviprasmiškų jausmų ir emocijų savo atžvilgiu. Vieniems šis laikas atneš galimybių sustoti ir atsigręžti į save... Suvokti gyvenus nemeilėje sau. Suvokti, kad galbūt daugybę metu buvo susitelkta visai ne į tuos dalykus, kurie išties turi didžiulę, pamatinę vertę. Suprasti, kad daug laiko ir energijos buvo paskirta kuriant ne vidinį, o išorinį gerbūvį (komfortą suteikiančią materiją) ar gerovę kitiems žmonėms savo įvairiapusės sveikatos, harmoningos būties sąskaita. Kitiems žmonėms gali tekti susidurti su būsenomis, aplinkybėmis, kurios sudrebins pasitikėjimo savimi pamatus. Šios situacijos gali kiek eskaluotis ir sukurti aibę galimybių patikrinti, kaip stipriai tiki savo sugebėjimais, ar vertini tai, ką esi pasiekęs, ar besąlygiškai priimi save tokį, koks esi, be nuolatinio noro save perkeisti, perlaužti, performuoti iki visiško tobulumo. Žinoma, tobulėjimas yra sveikintinas dalykas, tačiau jis galėtų rastis iš vidinio entuziazmo, o ne iš nepasitenkinimo, savikritikos, siekio save sutaisyti tarsi sugedusį daiktą. Kitaip tariant, ši savaitė kvieste kvies auginti meilę sau, kurios dėka sutvirtėtų noras pasirūpinti savo gerove, atsirastų sugebėjimas vertinti save ir džiaugtis įvairiapusiu atvaizdu veidrodyje.


Be vidinių būsenų stebėsenos, svarbu atkreipti dėmesį ir į vidinį balsą.

Anot angelų, labai dažnai žmonės prašo pagalbos, tačiau neįsiklauso į angelų siunčiamus signalus, nes mano, kad šie turi atsiųsti akivaizdžių ženklų, apčiuopiamos pagalbos. Iš tiesų, didžioji dalis angeliškosios pagalvos ateina per subtilų vidinį balsą, aidintį krūtinės plotmėje, galvos, ausų srityje ar kiek aukščiau galvos. Angelų pagalba gali ateiti per netikėtą vidinį pajautimą, entuziazmo ar energijos bangą, kviečiančią veikti. Tai gali būti ir vienas žodis, staiga užbudęs mintyse... Dangaus bičiuliai stengiasi panaudoti įvairius būdus tam, kad sulauktų tavo dėmesio ir iškomunikuotų taip reikiamą patarimą. Šią savaitę jie naudos intuicijos, vidinio balso kanalą. Tad kai prašysi pagalbos, sustok ir įsijausk. Tikėtina, kad tikrai užčiuopsi viską, ką reikia žinosi tam, kad galėtum judėti į priekį lengvai ir džiaugsmingai.


Apibendrinant šiai savaitei aktualias temas norisi pasakyti, kad kiekvienas žmogus yra neapsakomai mylimas, globojamas ir vedamas Visatos kūrinys. Jei įsiklausysi į savo vidinį balsą, Tau pavyks sugrįžti į meilę sau, besąlygišką savęs priėmimą, gilią troškimų pajautą. O kai tai nutiks, galėsi įveiklinti stebuklų miglą ir prikviesti į savo kiemą besipildančias svajones. Taigi svajoki ir tegu pildosi tavo sąmoningai suvokti troškimai!


194 peržiūros

Comments


bottom of page