top of page

Angelų prognozė savaitei: liepos 20 – 26 d.

Naujai savaitei šuoliuojant per ateinančias dienas, ir vėl stebėsime naujas būties spalvas. Šį sykį liudysime nerimą, baimes ir tuo pačiu drąsą, gebėjimą atstovėti savo poziciją. Mūsų dėmesio kviesis ir vidiniai pajautimai, kurie tarsi baksnodami pirštu į nevisai malonius dalykus, skatins iš viso to išsilaisvinti, paleisti, apsivalyti. Todėl, žvelgiant į šios savaitės tendencijas angelų akimis atrodo, kad spalvų mūsų būčiai tikrai nestigs!

Pirmoji angelų žinia nurodo: aplinkoje tvyros įtampos, streso ir baimių šleifai.

Žvalgydamiesi aplink save pastebėsite nemažai įsijautrinusių žmonių, kuriems nerimą kels iš pažiūros visai paprasti dalykai, net smulkmenos. Galite pajausti ir stiprėjančią nepaaiškinamą įtampą savyje, kuri išjudins giliai viduje pasislėpusias baimes. Ypač tas baimes, kurios vienaip ar kitaip susiję su asmeniniu saugumu bei artimųjų gerove. Tikėtina, kad arba patys arba / ir artimos aplinkos žmonės nerimaus ir dėl emocinio saugumo būdami namuose, darbe ar laiką leisdami socialiniuose tinkluose. Atrodys, kad kažkas vis linki blogo, nori pakenkti, paniekinti ar išjuokti, apšmeižti ir pan. Žodžiu, visuminė baimės energija cirkuliuos aplink ir kiekvieną žmogų veiks labai unikaliai, subtiliai. Nepaisant šios energijos išraiškos, svarbu atsiminti, kad angelai gali padėti mums jaustis ir būti saugiais nepaisant pačių įvairiausių negandų. Tad kvieskis jų subtilias energijas, vos tik pajausi, kad viršų ima nekonstruktyvios tavo paties ar aplinkinių žmonių mintys bei emocijos, nes angelai egzistuoja ir yra tam, kad apsuptų mus visus saugumo bei ramybės skraiste.


Antroji angelų žinutė susijusi su drąsos tema.

Žinant, kad atmosferoje cirkuliuos baimės energijos, kuriuos jauks planus, paveiks žmonių elgiasi, reikės ieškoti galimybių savyje pabudinti tas kokybes, kurios įneštų šiek tiek balanso. Drąsa – tai žmogaus sugebėjimas veikti specifinėmis sąlygomis. Sąlygomis, kurios baugina, neramina, klaidina, kėsinasi į žmogaus gerovę, „ant kortos pastato“ jam svarbius dalykus. Kaip tik drąsa ir bus šios savaitės energijų harmonizavimo instrumentas. Tad jei atsidursi situacijoje, kurioje matysi, kad žmonės apimti panikos, nerimo, baimės priima neadekvačius sprendimus ir nekonstruktyviai elgiasi, atminki, kad atėjo laikas pasisakyti, su meile ir ramybe drąsiai atskleisti savąją tiesą, išdėstyti turimą poziciją. Angelai sako:

„Būk drąsus ir atstovėk savo įsitikinimus“.


Be drąsos, aktualus taps ir kitas žmogaus būties aspektas, t. y. apsivalymas.

Apsivalymą nuo baimių, kurios iškils į paviršių ateinančiomis dienomis. Apsivalymą nuo stabdžių, kurie trukdo būti drąsiu ir gebančiu atstovėti savo interesus, poreikius, apginti troškimus. Pravartu apsivalyti ir energiškai. Tam puikiai tiks pasivaikščiojimai gamtoje, vandens procedūros, lengvas maistas ir nealkoholiniai gėrimai, sąmoningo kvėpavimo ir / ar energijų apvalymo seansai, meditacijos, kurios harmonizuotų žmogaus energinių centrų veiklą ir pan. Ši savaitė – tai nuostabus laikas pasirūpinti savimi ir suteikti sau galimybę išsilaisvinti nuo sunkių energijų, kad vėliau išlengvėtų ir pati žmogaus būtis.


Apibendrinant angelų žinutes šiai savaitei norisi pasakyti tik tiek: tegu baimė virsta skatuliu sugrįžti į save ir pajausti vidinę drąsą būti tuo, kuo iš tiesų esi. Grįžimo į save kelyje matyt surasi šiokių tokių akmenų, blokų. Juos lengvai pašalinsi susitelkęs į vidinį apsivalymą.


Tai ar esi pasiruošęs šį tą nuveikti savo gerovės vardan?


163 peržiūros

Comments


bottom of page