top of page

Angelų prognozė savaitei: liepos 8 - 14 d.

Besitęsiantis aistringas planetų šokis danguje reikš, kad šią savaitę būsime ir toliau pakviesti stebėti intensyvias jei ne savo, tai aplinkinių emocijas. Tai kaip atlaikyti emocinį krūvį ir neišbarstyti savęs judant į priekį ateinančias septynias dienas?

Šią savaitę širdį aplankysiantys jausmai nebus išvien malonūs ir pakylėjantys. Tikėtina, kad susiklostys unikalios situacijos, dėl kurių neišvengiamai norėsis grimzti į nostalgiją, liūdesį, nežinią ir baimę dėl ateities. Kai kuriems žmonėms teks patirti praradimo skausmą, kuomet teks paleisti tuos, su kuriais jau nebėra bendrų interesų, darbus ir kitas veiklas, iš kurių jau „išaugote“, išsilaisvinti iš jus ribojančios aplinkos, įsitikinimų, įpročių. Bet koks gyvenimo pokytis žmogui suteikia daugiau ar mažiau streso, sukelia abejonių ir nemalonių išgyvenimų, kuriuos būtų galima sugretinti su tais, patiriamais artimajam iškeliaujant anapilin... Angelai primena, kad net pačiais juodžiausiais momentais galite šį tą padaryti, kad palengvintumėte savo dalią ir apmalšintumėte intensyvius vidinius išgyvenimus.


Pirmiausia, tai atminkite, kad jūsų užnugaryje sparnais plasnoja norintys ir galintys jums padėti angeliškieji bičiuliai. Paprašykite, kad jie apgaubtų jus savo minkštais švelniais sparnais ir palaikytų ramybę skleidžiančiame glėbyje. Užteks vos kelių akimirkų ir jūs pasijauskite žymiai geriau. Be to, savo angelus pajausite ir jų paguodos žodžius išgirsite kur kas lengviau, jei bent šiek tiek laiko praleisite gryname ore. Tad pakeiskite aplinką, išeikite pasivaikščioti, pasėdėkite ar pagulėkite ant žolės. Visa tai jums padės praskaidrinti nuotaiką, nuraminti jausmus, išsilaisvinti iš streso ir „susidėlioti“ mintis taip, kad žinotumėte, kaip judėti toliau.


Antra, kaip banaliai tai ne skambėtų, svarbu, kad išlaikytumėte tikėjimą. Tikėjimą, kad visos nepalankiai susiklosčiusios aplinkybės jau netrukus pakeis kryptį ir problemos, kurios neduoda jums ramybės, netrukus išsispręs. Tikėjimą, kad rūpesčiai, kurie atrodo jau niekada nesibaigs, iš tikrųjų nurims, o kai tai nutiks, jūs būsite ženkliai patobulėjęs, vidumi paaugęs žmogus. Tikėjimą ir žinojimą, kad jūsų maldos, prašymai, svajonės ir intencijos jau seniai pasiekė dangų. Belieka kantriai išlaukti momento, kai atliepti prašymai pasibels į jūsų duris ir atminti, jog kartais išpildyta malda turi kitokį, nei žmogus tikėjosi, pavidalą.


Trečia, žinokite, kad gyvenimo iššūkiai žmogui tarnauja kaip priminimas svajoti ir aiškiai įsivardinti savąsias intencijas. Jeigu žmogui kažkas nepasiseka, labai dažnai jis nusimena, pyksta, kaltina kitus, pasiverčia įvykių auka. Kiek kartų pagavote save besielgiantį būtent taip? O kaip dažnai vietoj piktinimosi pagalvojate apie norimą, laukiamą rezultatą? Kitaip tariant, ar bandote nemaloniai susiklosčiusią situaciją panaudoti kaip įkvėpimą tam, kad žinotumėte, ko iš tiesų norite? Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad ką tik sukonfliktavote su artimu žmogumi. Suvokiate, kad iš tiesų, tai jums visai nepatinka taip jaustis (sakykime, liūdėti) dėl tokios situacijos. Jūs mieliau jaustumėtės laimingas, besišypsantis, pozityvus. Taigi nieko nelaukdamas jūs suformuluojate intenciją ir tariate sau:

„Aš jaučiuosi ramus, harmoningas, laimingas, nes ši situacija susiklosto visiems palankiausiu būdu“.

Pasitelkite šią mąstyseną kasdien ir palaipsniui, galvodamas apie jums nepatinkančius dalykus, išsigryninsite savo jausmus, troškimus, intencijas. Žinokite, kad toks darbas su savimi padės transformuoti sudėtingą šios savaitės atmosferą.


Taigi, kol emocijų audros praeis, pasistenkite išlaikyti pozityvų mąstymą, tikėjimą, pasitikėjimą angeliškojo pasaulio pagalba ir gydančia gamtos galia. Netrukus iššūkių laikotarpis pasibaigs.


Ramybės.


195 peržiūros

댓글


bottom of page