top of page

Angelų prognozė savaitei: rugpjūčio 20-26 d.


Ar jauti, kad tarsi tave kas traukia mokytis naujų dalykų? Gal pastebėjai, kad susiduri su labai panašia situacija, kuri lyg atsikartoja? O galbūt jauti, kad esi pasiruošęs savo žiniomis ir patirtimi pasidalinti su pasaliu?


Ši savaitė – tai gilių apmąstymų, nušvitimo, genialių idėjų ir savęs suvokimo metas. Tai laikas, kuomet verta atkreipti dėmesį į gyvenimo aplinkybes ir savęs paklausti: Ką gero iš viso to aš išmokau? Ką supratau apie save ir aplinkinius? Ar esu atviras tam, kas mano gyvenime vyksta? O gal priešingai, su visu tuo kovoju?

Be to, šią savaitę galite pajausti stiprų norą domėtis naujais dalykais. Jeigu jau kurį laiką svarstėte apie kursus, studijas, ar savarankišką mokymąsi, tuomet ši savaitė itin palanki raitotis rankoves ir kibti į darbus.

Gali nutikti ir taip, kad aplankys visiškai kitas jausmas. Gali atrodyti, kad esate sukaupęs pakankamai patirties, žinių ir esate pasiruošęs pasitarnauti žmonių gerovei. Tad nedvejokite! Laikas itin palankus! Apmąstykite savo profesinį kelią, galbūt atėjo pokyčių metas?


Tegu ši savaitė būna mokymo ir mokymosi metas, kuomet praturtinate ir save, ir aplinkinius.

4 peržiūros

Commentaires


bottom of page