top of page

Angelų prognozė savaitei: rugpjūčio 24 – 30 d.

Savaitę pradedame su labai subtiliu prasmės ir energijos šleifu. Sekmadienį prisiminėme „Baltijos kelią“, mintimis ir / ar fiziškai dalyvavome naujoje „Gyvosios grandinės“ manifestacijoje. Sudėtingos gyvenimo sąlygos, nelengva atmosfera turi stebuklingą poveikį, nes pabudina žmonių sąmoningumą, stiprybę, gerumą, atjautą. Atrodo, kad būtent tokiame kontekste savęs ieškosime ir ateinančių dienų metu.Angelai nurodo, kad dabar esame apsupti unikalios energijos

Ši energija, galbūt kai kam atrodanti negera, tamsi, niūri, sunki, visgi savyje neša daug pozityvaus potencialo. Ar mums pavyks tą potencialą įkūnyti, pamatysime iki savaitės pabaigos. O kol kas pravartu atminti, kad ateinančiomis dienomis gali tekti susidurti su sudėtingomis sąlygomis, atsidurti nemaloniose situacijose, kurių metu teks riktis, kaip reaguoti ir veikti: piktintis, išsigąsti, nusivilti, pasiduoti arba priimti, dėkoti, surasti savyje stiprybės ir veikti įkvėptam meilės bei šviesos. Lygiai taip, kaip deimantai susiformuoja tik didelės kaitros ir temperatūros dėka, taip kartais ir žmonėms, kad atsiskleistų jų didi šviesa ir grožis, reikia spaudimo, karščio, išstūmimo iš komforto zonos. Atrodo, kad būtent ateinančiomis dienomis bus progų budinti savyje angeliškas savybes. Kokios tos angeliškos savybės? Na, pasvarstyki, kokie, tavo supratimu, yra angelai, ir pasidarysi puikiais išvadas. Ar pasinaudosi galimybe tas savybes savyje atgaivinti, priklauso nuo tavo paties pasirinkimo.


Angelai užsimena ir apie kitą dalyką: širdies gerovę

Atrodo, budinsime ne tik savo angeliškas savybes, o ir teks pasirūpinti savo vidiniais išgyvenimais, puoselėti širdį. Vieniems tai reikš, kad dėl sąlyčio su šios savaitės iššūkiais, teks išjausti paties spalvingiausio spektro emocijas. Josios atskleis labai daug informacijos apie tai, kas žmogui svarbu, kokie poreikiai liko nepatenkinti, kokie lūkesčiai neišpildyti. Šios emocijos pademonstruos, kokios gyvenimo sritys prašosi dėmesio, kokie išgyvenimai paliko randus širdyje ir dar sykį labai aiškiai primins, kad atėjo metas išsikuopti širdies kerteles, išvalyti žiojėjančias žaizdas ir leisti sau „sugyti“. Kiti žmonės ateinančių dienų metu tiesiog vidumi pajaus sunkiai paaiškinamą sunkumą, jautrumą, norą pasislėpti. Todėl per daug nesigilinant į pojūčių analizę, savigydą galima inicijuoti ir pabūnant su savimi tyloje, širdžiai mieloje aplinkoje. Tretiesiems širdies žaizdų gijimas įvyks tuomet, kai šie pagaliau išdrįs keisti savo gyvenimą, atras jėgų atstovėti savo poziciją, interesus, suras stiprybės nutraukti neveiksnius santykius, atsisakyti toksiškų įpročių, pakeisti įsisenėjusias struktūras ir pagaliau parodyti pasauliui, kokiomis vertybėmis grįsta jų esatis. Žodžiu, laukia gilus kolektyvinis širdies gijimas.


Angelai kviečia susitelkti ir į pusiausvyrą

Tai kaip išlaikyti pusiausvyrą, kai tenka žongliruoti chaotiškoje aplinkoje, tvarkytis su emocijų uraganais? Ir nors kiekvienas žmogus turi bent vieną išeitį, kaip išlaikyti pusiausvyrą, visgi angelei siūlo ir savo sprendimą. Atsidūrus nepalankioje situacijoje, kai jau atrodo viskas pradeda nesisekti ar žemė slysta iš po kojų, pravartu savęs paklausti: „ko aš šiuo metu neįžvelgiu?“, „kaip galėčiau pakeisti savo požiūrį, kad išlaikyčiau vidinę pusiausvyrą?“. Atsakymai į pastaruosius klausimus padės surasti naujus, šviesą spinduliuojančius akinius, kuriuos užsidėjus ir vėliau pažvelgus į supančią aplinką, viskas atrodys kiek kitaip. Kas be nutiktų, prisiminki, kad po audros visuomet ateina ramybės laikotarpis, kai viskas ir vėl sugrįžta į savas vėžias. Išlaikydamas intenciją mėgautis pusiausvyra, šių dienų audras išgyvensi žymiai harmoningiau.


Apibendrinant šios savaitės tendencijas, galima pasakyti, kad priešakyje laukia banguota atkarpa, kuriai įveikti reikės ir angeliškų būdo savybių, ir narsios širdies. Tad priimk ateinančius išbandymus, tarsi vėjo gūsius, ir pasitelkęs pusiausvyros bures, panaudoki juos savo gerovei plaukdamas ten, kur nepailstamai veda širdis.


115 peržiūrų

Comments


bottom of page