top of page

Angelų prognozė savaitei: rugsėjo 16 – 22 d.

Ši savaitė žada įdomių nutikimų, atsiveriančių galimybių, naujų idėjų, kurių manifestacijai reikės tavo pagalbos. Esi kviečiamas ne sėdėti, o veikti. Tačiau veikti subtiliai, vedamas širdies, ir drąsiai, nors dar ir nežinai, kur visa tai tave nuves.

Justyna Kopania Tutt'Art

Ateinančias septynias dienas gyvenimo ritmas nesustos. Žinoma, kad nesustos! Gera žinia ta, kad tu turi galimybę rinktis: judėti drauge su skubančiųjų srove tolyn arba trumpam atsitraukti ir judėti savo unikaliu ritmu žinodamas, kad „darbas – ne vilkas, į mišką nepabėgs“. Tikėtina, kad tau labai norėsis bėgti, lėkti, verstis per galvą, tačiau tokį kelią pasirinkęs, pridarysi skubotų sprendimų, privelsi klaidų, pasikarščiavęs pasielgsi ne taip, kaip norėjai ir tada neišvengiamai sulauksi nelauktų rezultatų, to, ko galbūt visai nesitikėjai. Tai gal visgi verta sulėtinti tempą ir tiesiog sustoti būtent tada, kai labiausiai norėsis bėgti? Padaryk pauzę, prieš sakydamas žodžius, trypiančius ant liežuvio galo. Giliai pakvėpuok, jei viršų ims stresas. Leisk sau pasidaryti kavos pertraukėlę, prieš imdamasis svarbių sprendimų, atsipalaiduok, pamedituok. Šios ir panašios strategijos leis išlikti savimi ir neįšokti į be perstojo besisukantį voverės ratą.


Sustoti šią savaitę svarbu ir dėl kitos priežasties. Kai žmogus įsisuka į nesibaigiančius savo ar kitų žmonių rūpesčius, jo galvoje ir širdyje nerimsta milijonai prieštaringų minčių ir jausmų. Tame vidiniame triukšme būdamas žmogus išvargsta, pasiklysta, užtildo ir taip tylų vidinį balsą, kuris nuolatos stengiasi išvesti žmogų iš rūpesčių, nepalankių situacijų, apsaugoti nuo nemalonumų, netinkamų santykių ir pan.

Tylus vidinis balsas prabils, jei suteiksi jam tokią galimybę, sukurdamas tylos ir ramybės momentą.

Vidinis balsas tau pakuždės, kaip judėti į priekį, ir kaip imtis pokyčių, neturinčių aiškaus plano ir garantuoto norimo rezultato. Įsiklausk į širdies balsą ir būtinai juo sek, nes atėjo laikas žengti į priekį ir pasitikti pačią geriausią savo gyvenimo versiją.


Gali būti, kad vidinio balso šnabždesys tave skatins išjudėti iš komforto zonos. Žinoma, tai gali ir gluminti, ir gąsdinti, ir įbauginti. Viena vertus, atrodys, kad imtis kažko naujo labai norisi ir tam jau atėjo palankus laikas, o kita vertus – vidiniai klausimai, baimės, negatyvios mintys ir pesimizmas tarsi stengsis nuo viso to atkalbėti. Angelai primena:


„Gyvenimo keliu eini ne vienas. Tave supa ne tik angelai, o ir artimi žmonės, draugai. Apsuk save bičiuliška draugija ir pasikliauk tau prieinama pagalba. Patikimas draugo petys padės išlaikyti vidinę ramybę ir sukaupti vidinės drąsos judėti ten, kur veda širdis. Priimk šią taurią pagalbą.“


Taigi sustok, įsiklausyk į savo širdies balsą ir veik jo inspiruotas. O jei prireiks pagalbos ar palaikymo, prisimink esantis ne vienas. Gebėjimas paprašyti pagalbos – tai stipraus žmogaus bruožas. Tu toks ir esi.


Nuostabios savaitės!


271 peržiūra

Comentários


bottom of page