top of page

Angelų prognozė savaitei: rugsėjo 17 – 23 d.


Kyle Gray. Angel Prayers Oracle Cars.

Gyvenimas nesustoja ir vis spartėjantis ritmas tarsi įsuka į nesibaigiantį rūpesčių, įtampos, skubėjimo, nekantrumo ratą, kuomet problemas reikia spręsti nedelsiant, antraip visas balansas sugrius tarsi kortų namelis... Kaip surasti kūrybiškus problemų sprendimus? Iš kur gauti idėjų? Šią savaitę angelai kviečia atsigręžti į muziką.


Muzika – tai nuostabi priemonė, veikianti žmogaus gerbūvį įvairiausiomis kryptimis. Jeigu jautiesi pavargęs, įsitempęs ir niekaip nepavyksta atsipalaiduoti, užsileisk raminančią melodiją, gamtos garsų takelį ir pagulėk užmerkęs akis. Tegu muzikos garsai paliečia Tavo kūno vibracijas ir jas pakylėja.


Dar geriau, jeigu moki groti muzikos instrumentu. Paskirk tam šiek tiek laiko ir iš širdies sugrok gražų kūrinį. Sugrok jį ne kam kitam, o sau. Tai bus puiki meilės ir dėmesio sau terapija. Kuomet žmogus groja muzikos instrumentu ir / ar dainuoja, skleidžia nuostabias vibracijas, kurios ne tik atpalaiduoja, o ir gydo žmogaus kūną, praskaidrina emocijas ir mintis.


Muzikos kūrinys, kurį išgirsi šią savaitę, gali būti ir instrumentu, kuriuo angelai kontaktuos su Tavimi. Jeigu nori paklausti angelų patarimo ar tiesiog pajausti juos šalia, paprašyk, kad jie surastų galimybę sukomunikuoti su Tavimi per muziką. Nenustebk, kai besiklausydamas muzikos kūrinio, Tau rūpimus atsakymus gausi įsiklausęs į dainos žodžius, ar širdimi pajausi, jog angelai šalia.


Taigi, rugsėjui ritantis į antrąją pusę, pakviesk muziką į savo širdį. Tegu ji pakylėja Tave iki dangaus ir angelų!

111 peržiūrų

Comments


bottom of page