top of page

Angelų prognozė savaitei: rugsėjo 28 – spalio 4 d.

Savaitę, kai minime arkangelų ir angelų sargų dienas bei danguje stebime vis pilnėjantį mėnulį, sparnuotieji bičiuliai atskuba su sava žinia. Šią savaitę aktualizuosis trys pagrindinės temos: norų išsipildymas, poreikis išsilaisvinti, iš(si)gydyti širdies žaizdas, atleidimas. Tačiau kaip visa tai reikšis mūsų gyvenimuose?


Na, pirmiausiai vertėtų pakalbėti apie norų manifestaciją.

Anot angelų, šios savaitės energijos, kaip spalvingi rudenio labai, suksis aplink atnešdamos norų, troškimų, intencijų išsipildymui reikalingos spartos. Tai reiškia, kad tiek suvokti troškimai, tiek nesuvoktieji (tai, ko nenorime, kad nutiktų, bet nuolat apie tai galvojame) įgaus pagreitį ir pradės pildytis. Nenustebkite, jei vos tik pagalvojus apie bičiulį, jis kaip mat paskambins ar pasvajojus apie gabalėlį skanėsto, kažkas netrukus juo pavaišins. Ir tai tik paprasti, mažyčiai pavyzdžiai... Šią savaitę pilnatis atneša ir kur kas didesnių troškimų išsipildymo bangas. Todėl būk atidus savo svajonėms, puoselėk ir maitink jas pozityviomis mintimis ir emocijomis. Tuo pačiu akylai stebėk, ką ir kaip galvoji apie NEnorimas patirti situacijas, įvykius, būsenas. Jei pastebėsi, kad mintys sukasi aplink baisiausius problemų išsisprendimo variantus, tuojau pat sustok ir pasirink tokias mintis, kurias galvodamas jautiesi geriau, pozityviau. Mintis, kurios atspindi trokštamą patirti rezultatą. Pavyzdžiui, jei neramina sveikatos būklė, galvok apie tai, kaip gera būti sveikam ir kaip stipriai to trokšti. Tais momentais, kai nerimą sukelia finansinė padėtis, užuot rūpinęsis tuo, ko šiuo metu pakeisti negali, mąstyk apie tai, kaip gera jausti finansinę laisvę, kaip nuostabu mėgautis pinigų gausos suteikiamomis galimybėmis. O jeigu rūpesčių kelia tam tikri santykiai, galvok apie tai, koks jausmas apima, kai santykiai išsisprendžia, stoja harmonija. Visa tai padės konstruktyviai panaudoti manifestacijos bangas ir pritraukti į savo gyvenimą būtent to, ko šiuo metu labiausiai trokšta širdis. Ar žinai, ko labiausiai norėtum dabar? Išsigrynink ir leisk stebuklams sukristi tau į delnus!


Be manifestacijos, šią savaitę netruks galimybių puoselėti savo širdies gerovę.

Širdies gerovė – tai laisvės būsena, kurią jauti krūtinėje net tada, kai aplinkinis pasaulis verčiasi chaoso kūliais. Tą vidinę laisvę žmogus pasiekia, kuomet įsileidžia meilę vidun ir leidžia jai iššluoti visas apkerpėjusias širdies kerteles. O kerpės širdį apauga ne iš karto, o per eilę metų, žmogui išgyvenant pačias įvairiausias, sudėtingas, sunkias emocijas ir jas paliekant likimo valiai, nuryjant, nuneigiant, ignoruojant. Kerpėmis apaugusios širdys, mačiusios daug skausmo, nusivylimo, išdavystės, pykčio, nuoskaudų, praranda jautrumą. Joms ne tik sunku kažką jausti, bet ir atjausti... Sudėtinga patirti gyvenimo spalvas. Todėl jei norisi tos vidinės laisvės, ši savaitė yra itin palankus metas gydyti savo širdies žaizdas. Pajausk, iš kokių emocijų norėtum išsilaisvinti? O tada paprašyk angelų, kad jie padėtų atsirinkti geriausią Tau kelią emocinio išgijimo link ir palengvintų patį procesą.


Kalbant apie emocinį bagažą ir širdį slegiančius išgyvenimus, angelai siūlo vieną kelią vidinio išgijimo link.

Ir tas kelias – atleidimo. Jau praėjusią savaitę angelai užsiminė apie atleidimo svarbą ir kvietė apmąstyti savo jausmus, elgesį ir atleisti sau bei kitiems. Atrodo, kad ši savaitė, atleidimo prasme, bus tarsi praėjusiosios tąsa... Kokia gyvenimo sritis sukelia sunkumų? Gal pernelyg save dėl kažko kaltini? O gal esi kviečiamas atleisti kitiems? Kvieskis besąlyginės meilės energiją, suteik sau leidimą patirti vidinę laisvę ir pasiryžk inicijuoti atleidimo procesą. Kai išsilaisvinsi iš širdį spaudžiančių gniaužtų, tada savęs paklausi: „Ko gi taip ilgai delsiau?“


Taigi, pasitelkęs manifestacijos galią ir išlaisvinantį nuo vidinės dramos atleidimą, tu sugebėsi užgydyti širdies žaizdas ir išjudėsi į spalvingesnę, harmoningesnę būtį. Kaip tik to, su didžiule meile, ir linki angelai!


192 peržiūros

Comments


bottom of page