top of page

Angelų prognozė savaitei: rugsėjo 9 – 15 d.

Žvaigždės danguje pasirodo tada, kai saulė į vakarus nusiritus apsikloja nakties skraiste. Tavo vidinė šviesa, tarsi danguje žėrinti žvaigždė, labiausiai atsiskleidžia tamsiais gyvenimo momentais. Atrodo, kad šią savaitę susidursi su naujais išbandymais, kurie kvies žengti žingsnį atgal ir ramiai pažvelgti į situaciją tarsi iš paukščio skrydžio. Turėsi šansą patyrinėti savo vidinę šviesą ir paieškoti ten gebėjimo žvelgti į gyvenimą mylinčiomis akimis.

Jei nutiks taip, kad išbandymų verpetas visiškai įsuks į savo centrą, nesijaudink. Tikriausiai jau žinai, kad kai pernelyg jaudiniesi, nerimauji, bijai, save nugramzdini ten, iš kur nebegali išgirsti angelų, priimti jų pagalbos. Angelai tave girdi visuomet, tačiau tu juos girdėti gali tik gerai nusiraminęs, susikaupęs, atsipalaidavęs, mintis nukreipęs į tuos dalykus, kurie širdyje suvirpina giliausią, nuoširdžiausią dėkingumo jausmą. Jeigu vis tiek jausi, kad tau ramybės neduoda konkreti problema, gilūs išgyvenimai, netekties skausmas, atminki, kad gali prašyti visokeriopos angelų pagalbos. Jie apvalys tave nuo slogių minių ir emocijų, palengvins vidinę kančią, nuramins, apsups besąlygine meile, šviesa ir ramybe. Atmink, kad gyvenimo keliu eini ne vienas...


Be to, žinok, kad „nėra padėties be išeities“. Šią savaitę gali atrodyti, kad užklupę rūpesčiai jau niekada nepasibaigs. Gali atrodyti, kad problemos iškilo be jokios priežasties tarsi perkūnas iš giedro dangaus ir tokiu nepalankiu metu! „Kodėl man taip nesiseka?! Kada visa tai pasibaigs ?“, savęs klausi. Galbūt bus sunku suvokti susidėliojusių aplinkybių priežastį ir prasmingumą, tačiau priimk viską su dėkingumu ir giliu žinojimu, kad viskas vyksta tavo paties labui ir tai išsispręs pačiu geriausiu visiems būdu. Jau visai netrukus suprasi, kodėl viskas yra taip, kaip yra, ir ką gero tai duoda. Kantrybės. O kol tai nutiks, savo vidines mintis, baimes ir nemalonius jausmus išleisk iš savęs tau priimtina forma: išrašyk, išsikalbėk, išverk, iššok ar paleisk atlikdamas fizinį darbą, švarindamas savo aplinką.


Galiausiai, angelai skatina būti drąsesniu. Ką tai reiškia? Kai žmogus atsiduria konfliktinėje situacijoje, ramybės vardan jis „nuryja“ savo jausmus, „nutildo“ galvoje dūzgiančias mintis ir priima jo netenkinantį, tačiau taiką garantuojantį susitarimą. Trumpalaikės taikos vardan jis išduoda savo vidinę ramybę, užgniaužia turimus poreikius, renkasi neatstovauti savo interesų. Ilgainiui tokia konfliktų sprendimo strategija paverčia žmogų į laibą vėjo į visas puses lankstomą medelį. Tuo tarpu žmogaus prigimtis šaukia: Esi nuostabus, tvirtas ąžuolas! Šią savaitę bus itin svarbu atsigręžti į save, nuoširdžiai pažvelgti į savo poreikius, svajones, vertybes, idėjas ir drąsiai jas atstovėti, o ypač tada, jei jų gerovei iškils pavojus. Tam esi pasiruošęs.


Apibendrinant galima pasakyti tiek, kad ateinančios dienomis laukia nauji iššūkiai, padėsiantys išryškinti gebėjimą žvelgti į gyvenimą kiek plačiau, regėti savyje ir kituose vidinę šviesą bei skatinantys auginti drąsą ir gebėjimą „pastovėti“ už save.


Tvirtybės.


184 peržiūros

Comentarios


bottom of page