top of page

Angelų prognozė savaitei: sausio 14 – 20 d.


Ar pajutai, kaip įsibėgėjantys metai tarsi į voverės ratą įsuka ir Tave? Atrodo, kad tarsi jūros bangomis užlieja nesibaigiantys rūpesčiai, ir vienintelė mintis, kuri kirba galvoje šaukte šaukia: kada visa tai baigsis?! Jei kartais atrodo, kad nekaip prasidėję metai greičiausiai neatneš nieko gera, tai šios savaitės angelų žinutė skirta kaip tik Tau.

Pagrindinė šios savaitės angelų prognozės tema – sunkumai ir gebėjimas konstruktyviai su jais susidoroti. Angelai primena, kad visų žmonių gyvenimuose, anksčiau ar vėliau, pasitaiko pačių įvairiausių iššūkių. Vieni skatina žmogų susimąstyti apie tai, kas jis ir kur keliaująs, kiti – suteikia žmogui galimybę bręsti ir augti skirtingomis kryptimis. Nors susidoroti su iššūkiais išties nelengva, angelai nori, kad žinotumėte štai ką:

„Šiuo metu Jus aplankę sunkumai išsisprendžia lengvai ir visiems geriausiu būdu. Jūsų pozityvumas, atkaklumas, gerumas tarsi ant angelo sparnų atneša Jums taip reikiamą pagalbą. Atsikvėpkite, nes sunkiausia jau praeityje...“


Taigi pasitikite savaitę su džiaugsmu, pozityvumu ir vidiniu žinojimu, jog sunkiausi iššūkiai įveikti! Pasvarstykite, ką susiklosčiusios situacijos Jums norėjo iškomunikuoti, į ką skatino atkreipti dėmesį? Netrukus įsitikinsite, kad visi į praeitį nučiurlenę rūpesčiai – tai pagalba Jums atrasti ir perkurti save iš naujo.


Gražios savaitės!

146 peržiūros

Comments


bottom of page