top of page

Angelų prognozė savaitei: sausio 21 – 27 d.


Nauji metai jau įsibėgėjo, o Tavo planai keisti ir keistis įgavo apčiuopiamą formą? Ar kviečia širdis imtis kažko naujo gyvenime? Galbūt yra tam tikrų gyvenimo sričių, kurios prašosi pokyčių, o Tu vis atidėlioji? Jei taip, štai ką šią savaitę pataria angelai:

„Mes žinome ir matome, kad dabar Tavo gyvenime vyksta daug pačių įvairiausių dalykų. Atidėlioji tai, ką jau seniai norėjai įgyvendinti. Žinok, kad tam atėjo labai palankus metas.“

Šią savaitę angelai skatina ne tiek svajoti ar laukti palankiai susiklostančių aplinkybių. Tiesą pasakius, jie skatina veikti neatidėliojant, nes tie impulsai, kuriuos žmogus pajunta širdyje, yra ne žmogaus susigalvotas dalykas, o angeliškasis signalas, priminimas judėti į priekį. Verta prisiminti, kad pokyčius priimsite ir išgyvensite kur kas lengviau, ramiau ir sėkmingiau, jeigu ne tik tikėsite, kad viskas susiklostys pačių palankiausiu būdu. Kur kas svarbiau, jei žinosite, kad viskas išsisprendžia pačių visiems palankiausiu būdu.

Kyle Gray. Angel Prayers Oracle Cards

Tikėjimas į pozityvius dalykus ir žinojimas, kad pozityvūs dalykai laukia priešakyje, yra du skirtingi dalykai. Todėl atkreipkite dėmesį į tai, kaip mąstote ir ką jaučiate. Tegu širdies siunčiami signalai tampa jūsų vidinio žinojimo šaltiniu ir įkvėpimu veikti.


Taigi su džiaugsmu ir vidine ramybe imkitės tų pokyčių, kuriems iki šiol neskyrėte pakankamai dėmesio. Nebijokite rizikuoti net ir tuo atveju, jeigu kol kas aiškiai nematote, kur visa tai nuves. Kiekvieną jūsų žingsnį palaiko angelai. Būtent jie vėliau pakuždės, kokių kitų žingsnių verta imtis tam, kad pagaliau pasiektumėte tai, apie ką svajojate.


Įdomios savaitės!

163 peržiūros

Comments


bottom of page