top of page

Angelų prognozė savaitei: sausio 28 – vasario 3 d.

Šią savaitę angelai trimituoja dar vieną žinią:

„Esame čia, kad primintume, jog jūsų prašymus girdime ir juos pildome.“

Tai nuostabi žinia, tiesa?! Tačiau nors ir esame informuoti, kad ateitimi pasirūpinta, kodėl taip nelengva tiesiog tuo tikėti, pasitikėti ir nustoti jaudintis? Kodėl tiek daug laiko praleidžiame galvodami ir jaudindamiesi dėl dalykų, kurie gali ir neištikti? O kas jeigu viskas iš tikrųjų susiklostys puikiai? Kaip dažnai pagalvojate apie palankiai besiklostančias aplinkybes ir didelę puikių rezultatų tikimybę?

Žmogaus išlikimo instinktas, susiformavęs per tūkstančius metų, kaipmat suveikia, vos ištinka kažkas netikėto. Protas įpratęs nuolatos stebėti aplinką ir generuoti baimę, stresą sukeliančias mintis ir emocijas tam, kad žmogus reaguotų į pavojų ir save apsaugotų. Noras išlikti – štai kas skatina žmogų galvoti apie blogiausią ir tam pasiruošti. Kuo daugiau apie tai galvoja, tuo daugiau energijos aplink tokias mintis susikaupia, tuo greičiau visa tai išsipildo. Taip žmogus kasdien kuria savo realybę.


Šią savaitę angelai dar kartą primena: žmogui suteikta didžiulė galia kurti. Jeigu jis mąsto apie pozityvius dalykus, svajoja apie tai, kaip pasiekti tai, ko trokšta širdis, visa tai anksčiau ar vėliau išsipildo. Lygiai taip pat pildosi ir tai, dėl ko žmogus labai stipriai pergyvena, jaudinasi, apie ką nuolatos galvoja. Jeigu žmogus trokšta vieno, o kasdien galvoja apie problemas ir kliūtis kelyje į svajonę, tuomet sumaišo skirtingų lygių energiją ir gauna rezultatus, kurių visai nesitikėjo ar nelaukė. Dėl to, labai svarbu stebėti savo mintis ir jas kreipti laukiamų rezultatų linkme. Kuomet žmogus visa tai dar papildo ir nepalaužiamu tikėjimu, kad svajonės išsipildys, tuomet padeda ir angelams atliepti į jo prašymus. O tu nori padėti angelams padėti tau?


Jeigu ateitimi pasirūpinta ir visi prašymai yra girdimi bei į juos atsakyta, vadinasi, priežasčių nerimauti tiesiog nėra. Vietoje to, šią savaitę laukite puikių naujienų, gerų žinių, patvirtinančių, jog jūsų svajonės pildosi. O kol tai nutiks, atraskite priežasčių pasidžiaugti dabartimi ir tuo, kas jus supa šią akimirką.


Gražios ir stebuklingos savaitės.

176 peržiūros
bottom of page