top of page

Angelų prognozė savaitei: sausio 7 – 13 d.

Tik prasidėjęs naujas mėnulio ciklas primena – nėra kur skubėti. Dažnai išgirstame posakį „viskam savas laikas“. Tai reiškia, kad yra laikas svajoti, planuoti ir laikas raitotis rankoves bei veikti. Šią savaitę daugiausiai laimės tie, kurie sugebės pristabdyti, sulaikytu įsibėgėjantį tempą.

artnow.ru

Ar pamenate Pareto taisyklę? Šį principą, dar 1897 metais pasiūlė ekonomistas ir sociologas Vilfredas Paretas. Pareto taisyklė teigia: 20 % pastangų duoda 80 % rezultatų, o likę 80 % pastangų – tik 20 % rezultatų. Vadinasi, jeigu susitelksite į šiuo metu svarbiausius prioritetus, pasieksite kur kas daugiau, nei besistengdami atlikti visus įmanomus darbus.


Be to, ateinančias septynias dienas angelai kviečia išlikti sąmoningais ir stebėti, kaip planuojate savo laiką, kaip jį panaudojate, kaip jaučiatės dirbdami. Jeigu pajausite, kad norom nenorom imate skubėti, bėgti, lėkti, įsitempiate, tampate nekantrus, tuomet padarykite sau paslaugą ir sustokite. Sustokite keletui akimirkų, kad galėtumėte giliai įkvėpti, pajausti kaip plaučius užpildo oras ir kaip iškvėpdami paleidžiate visą įtampą. Apsidairykite aplink, pastebėkite visus gražius dalykus, kurie jus supa. Dar kartą įkvėpkite ir iškvėpkite... Kaip jaučiatės dabar? Atlikdami šį pratimą kasdien netrukus pastebėsite, kad jaučiatės ramiau, pakiliau. Kai atsipalaiduosite, net ir angelai galės jums padėti lengviau! Taigi vos tik imsite skubėti, priminkite sau, kad atėjo laikas tiesiog ramiai pakvėpuoti.


Produktyvios ir tuo pačiu ramios savaitės!

122 peržiūros

Kommentare


bottom of page