top of page

Angelų prognozė savaitei: spalio 1 – 7 d.


Likus savaitei iki naujo mėnulio ciklo, angelai pataria atminti keletą labai vertingų dalykų.


"Delčios metu neverta siekti būti perdėm veikliems, produktyviems, energingiems ar kūrybingiems. Tai laikas, kai daugiau dėmesio turėtų būti skiriama mažesniems, paprastesniems darbams užbaigti. Be to, palanku atsikvėpti, leisti sau atsipalaiduoti, pailsėti ir nuraminti mintis." *


Doreen Virtue. Archangel Oracle Cards

Atrodo, jog šią savaitę jausitės kur kas jautresni. Nenustebkite, jei dabar daugiau dėmesio kreipsite į dalykus, kurių anksčiau tarsi nepastebėdavote ar nesureikšmindavote. Galbūt pajusite, kad kai kurios situacijos, žmonės, aplinka jus paveikia stipriau, greičiau nei įprastai. Nepulkite dėl to kaltinti savęs ar kitų. Verčiau sustokite, giliai įkvėpkite ir paklauskite savęs, kodėl į visa tai reaguojate taip, kaip reaguojate. Apie ką iš tiesų byloja jūsų jausmai? Kas tokio ypatingai svarbaus slypi po jautrumo šydu? Atminkite, kad jautrumas – tai ne trūkumas, o dovana. Belieka išmokti ja naudotis.


Tad būkite atidūs savo jausmams, nepersidirbkite bei atminkite, jog kaip ir mėnuliui, taip ir žmogui būdinti cikliškumai. Jei šią savaitę jausitės pavargę ar išsekę kūrybiškai, leiskite sau atsipūsti.


* A. Kazakevičiūtė de Velázquez (2018). Angelystė: Kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis. Vilnius, Alma Littera.

68 peržiūros

Comments


bottom of page