top of page

Angelų prognozė savaitei: spalio 12 – 18 d.

Šią savaitę naktinį dangų papuoš mėnulio jaunatis svarstyklių ženkle užduodama tam tikrą toną ir angelų žinutėms. Anot sparnuotųjų bičiulių, ateinančiomis dienomis visuotinės energijos akcentai nusvirs ne į vieną ar kitą pusę, o sustos ties pusiausvyra, jei pavyks pažvelgti į save ir pasaulį iš paukščio skrydžio ir tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Puiku, tik kaip visa tai padaryti?Visų pirma, vertinga dėmesį atkreipti į savo gyvenimo būdą.

Angelai pažymi, kad šią savaitę dominuos sveikos gyvensenos tema. Ji atgarsio sulauks iš kiekvieno žmogaus, tačiau savitu būdu. Vieni žmonės pajaus impulsą, norą, kūno kvietimą maitintis lengviau virškinamu, mažiau termiškai apdorotu, vaisiais ir daržovėmis praturtintu maistu. Gali atsirasti noras ieškoti naujų receptų, gaminti sveikesnį maistą namuose. Kitiems žmonėms kils potraukis daugiau judėti, eiti pasivaikščioti ar pasimankštinti. Nenustebk, jei kūną tarsi „niežtės“ nuo noro kažkokiu būdu „išlieti“ susikaupusią energiją. Jei tai pastebėsi, raitokis rankoves ir įdarbink šią nuostabią energijos bangą, tegu ji pasitarnauja tavo gerovei, o ne prieš tave. Ši sveiką gyvenseną skatinanti energija gali žmogų paveikti ir išprovokuodama nemalonius kūno pojūčius. Nenusigąski, jei sušlubuos sveikata ar paviršiun išlįs tam tikrų simptomų. Priimk visa tai kaip priminimą, pabaksnojimą į pašonę, nes atėjo metas dar geriau pasirūpinti savo gerbūviu, atliepti į sveikos gyvensenos principus ir ieškoti būdų, kaip subalansuoti savo sveikatą.


Antra, siekiant pusiausvyros, svarbu atsižvelgti ir į tai, ką jaučia širdis.

Atrodo, kad ateinančiomis dienomis bus galima patirti emocinę pusiausvyrą. Tą būseną, kai jauti stabilų pagrindą po kojomis, kai žinai, kad viskas vyksta pačiu tinkamiausiu metu ir pačia geriausia forma, kai tiki ir pasitiki aukštesniąja išmintimi ir tobula Visatos tvarka. Jeigu pajausi, kad tas vidinis žinojimas ir tikėjimas pradeda šlubuoti, pakartok mintyse pozityvias afirmacijas ir taip dar labiau sustiprinsi manifestaciją tų galimybių, išeičių ir aplinkybių, kurios kuria gerovę ir tau, ir pasauliui. Pavyzdžiui, „ši situacija išsisprendžia pačiu palankiausiu būdu visiems su tuo susijusiesiems“, „aš tikiu ir pasitikiu tobula Visatos išmintimi, tvarka ir tinkamu laiku“ ir pan. Net jeigu dabar ir atrodo, kad aplink tave vien chaosas ir visiškai neaišku, kas laukia ateityje, tu žinok, kad viskas yra taip, kaip turi būti, ir jau visai netrukus suprasi, kokia buvo viso to prasmė ir nauda.


Trečia, šią savaitę aktualizuosis ir gebėjimas žvelgti kitu kampu.

Kai įsisukame į savo kasdienius rūpesčius, mūsų pasaulis susitraukia iki nesuvokiamo mažumo, apimančio tik vaikus, namus, ir / ar darbą. Ant pečių sulipusios problemos tampa pačiomis didžiausiomis negandomis ir pradeda net atrodyti, kad kiti žmonės tikrai tokių rūpesčių neturi ir kad jiems pasisekė labiau. Kartais taip pasineriame į savęs gailėjimą, kad nebesigauna nei realaus gyvenimo vaizdo pamatyti, nei kito išklausyti, atjausti, paguosti... Žinodami šią mūsų tendenciją, angelai skuba pranešti, jog šios savaitės išbandymai gali išprovokuoti į save orientuotą elgesį ir nesugebėjimą atskirti realybės nuo žmogaus susigalvotos iliuzijos, sukurtos fantazijos ar neegzistuojančios dramos. Jei pastebėsi, kad susipainiojai, kad nepavyksta atsijoti kviečių nuo pelų, kvieskis angelus į pagalbą jie padės „praregėti“. Tu pradėsi pastebėti, kaip tam tikros situacijos ir žmonės yra vieni su kitais susiję ir kaip visa tai veikia tave ir kuria bendrą gerovę visiems. Tau pavyks žvelgti į kitus žmones meilės kupinomis akimis ir atskirti tiesą nuo iliuzijos, meilę nuo baimės, gerumą nuo apgavystės ir t. t. Galėsi šiek tiek atsitraukti nuo rūpesčių ir pažvelgti į savo gyvenimą tarsi būtum stebėtojas... Visa tai tau suteiks naują perspektyvą, dar geresnį savo gyvenimo matymą, jo suvokimą ir prasmingesnę būtį.


Apibendrinant šios savaitės angelų žinią norisi pasakyti, kad verta kviestis angelus į pagalbą idant jie padėtų pamatyti tikrąjį realybės vaizdą. Išsivadavus nuo proto prigalvotų miražų bus lengviau išlaikyti vidinį tikėjimą ir žinojimą, jog viskas vyksta pačiu palankiausiu būdu. Na, o sveika gyvensena padės sustiprinti kūną fiziškai, kad šis galėtų atlaikyti visus žmogaus kelyje išdygstančius iššūkius ir išlaikytų pusiausvyrą.


139 peržiūros

Comments


bottom of page