top of page

Angelų prognozė savaitei: spalio 15 – 21 d.

Kada paskutinį kartą labai aiškiai pajutai ir suvokei tikruosius savo širdies troškimus? Šią savaitę angelai kviečia atsigręžti į save ir įdėmiai patyrinėti savo širdies signalus. Ko iš tikrųjų trokšta Tavo širdis? Akimirkai įsivaizduok, kad neegzistuoja jokie trukdžiai ar galimybių ribos, visi aplinkui yra laimingi ir sveiki, apsupti gausos ir sėkmės. Tau nereikia dėl nieko jaudintis ar rūpintis kitų gerove. Įsivaizduok, jog esi apsuptas tobulos aplinkos ir galimybių, ko išdrįstum panorėti? Apie ką svajoja Tavo širdis?

Jeigu esate gyvenimo kryžkelėje, dabar kaip tik palankus metas apsvarstyti visas atsiveriančias galimybes ir nuspręsi, kur ir kaip judėti toliau. Atminkite, kad plaukimas pasroviui yra taip pat sprendimas, kuris nebūtinai atneš laukiamų rezultatų. Tam, kad atsirinktumėte geriausią variantą, uždėkite kairės rankos delną sau ant krūtinės, užsimerkite, giliai įkvėpkite, iškvėpkite ir paklauskite savo širdies: „Ką daryti toliau? Kuri galimybė man pati tinkamiausia? Ko aš iš tiesų trokštu?“.


Taigi šią savaitę esate skatinami leisti į Visatą savo svajones ir atminti, kad angelų pagalba visuomet šalia, belieka tik jos paprašyti.

83 peržiūros

Comments


bottom of page