top of page

Angelų prognozė savaitei: spalio 19 – 25 d.

Štai į antrąją pusę ridenasi ir spalio mėnesis, atnešdamas vis labiau ir labiau rudenėjančius orus ir pažadindamas žmoguje savitas būsenas, mintis ir emocijas. Lyg žinodami, angelai atskuba su šviesos kupinomis žinutėmis, kurios galbūt paskatins žadinti savyje vidinę šilumą, šviesą ir džiugesį. Pasiruošęs įsiklausyti į angeliškus šnabždesius?

Šią savaitę pradedame sparčiai ryškėjančia draugų tema.

Praėjusį penktadienį įvykusi Mėnulio jaunatis svarstyklių ženkle kvietė prisiminti bendravimą ir bičiuliavimąsi su širdžiai mielais žmonėmis. Nieko nuostabaus, kad angelai atkartoja šį kvietimą ir dar kartą primena vieną svarbią tiesą, jog šiame pasaulyje gyvename ne po vieną, o grupelėmis, bendruomenėmis. Bendravimas ir santykių mezgimas, vystymas, palaikymas yra neatsiejama mūsų harmoningos būties dalis. Būtent tie žmonės, kuriuos įsileidžiame į savo gyvenimą, kuriuos mylime ir tausojame, padeda mums geriau pažinti save, paskatina keistis ir tobulėti, suteikia galimybę dalintis, padėti ir patiems sulaukti pagalbos. Kai širdyje stoja baimė, liūdesys, pyktis, vienišumas ar kitos sunkios emocijos, mes ieškome tvirto peties, atviros širdies ir išklausyti gebančios ausies. Draugas kaip tik ir yra tas nuostabus bendrakeleivis, kurio pagalbos ieškome, kai sunku. Būtent šio bendrakeleivio kompanijos trokštame ir tada, kai norisi pasidalinti džiugesiu, gėriu, meile, rūpesčiu.

Anot angelų, ši savaitė – tai palankus laikas prisiminti širdį palietusias draugystes, apmąstyti esamus santykius su draugais ir pasvarstyti, ar su jais visais norisi tęsti gyvenimo kelionę kartu.

Galbūt yra santykių, kuriuos būtų galima atgaivinti? O gal atėjo metas kažkam pasakyti „sudie“? Ar yra draugų, kuriuos būtų galima pakviesti pokalbiui ir išspręsti esamus nesusipratimus, nesutarimus? Gali būti, kad netgi teks atsidurti tokioje situacijoje, kuri išprovokuos savitą draugų elgesį, apnuogins užslėptas emocijas ir į paviršių iškels tikrąją tiesą, t. y. pavyks pamatyti, kas yra tikrasis (ne)draugas. Na, o jeigu draugų drama aplenks, tačiau kamuos prasta savijauta, angelai pataria neužsisklęsti vienatvėje, o vietoj to ieškoti smagios kompanijos, kurios draugijoje būtų galima išlengvinti slogias mintis, pasijuokti ir smagiai praleisti laiką. Kaip ten be būtų, draugai – tai didžiulė gyvenimo dovana. Kodėl ja nepasidžiaugus?


Nors draugų tema gali kviesti mąstyti, atsirinkti ir galbūt net spręsti tam tikrus konfliktus, visgi pernelyg įsitraukti į gyvenimo dramą nevertėtų.

Ateinančios dienos kvieste kvies atsikvėpti, atsipalaiduoti, šiek tiek atsiriboti nuo aktyvios veiklos ir siekio išspręsti visų aplinkinių problemas, tendencijos prisiimti atsakomybę už kitų gerbūvio sukūrimą, užtikrinimą.

Atminki, kad tam, jog galėtum padėti kitiems, pirmiausiai turi akumuliuoti pakankamai vidinės energijos, sustiprinti savo vidinę harmoniją ir ramybę. Lygiai taip, kaip automobilis sustoja kuro bakui ištuštėjus, taip išsisemia ir žmogus. Ir tam, kad pavyktų susigrąžinti jėgas, angelai pataria daugiau laiko paskirti poilsiui, mėgavimuisi. Jie skatina sulėtinti tempą ir tiesiog surasti laiko būti. Ne kažkuo užsiimti gulint lovoje (pvz. skaityti knygą, žiūrėti TV ir pan.), o tiesiog BŪTI. Sustoti ir pabūti. Tad šią savaitę susitelki į prioritetinius reikalus, visą kitą palikdamas ateičiai ir sukurdamas erdvės pabuvimui su savimi.


Pabuvimas su savimi ir pasimėgavimas nieko nedarymu turi ir dar vieną didžiulę naudą.

Be to, kad tai padeda atgauti jėgas ir pailsina kūną bei protą, ši paprasta, bet ne prasta praktika, padeda sukurti erdvės inspiracijai iš angelų. Jeigu žmogus nuolatos tik skuba, lekia, nuolat suka galvą ir dirba be atvangos, jis primena 24 val. per parą veikiantį radijo aparatą. Iš jo sklinda pastovūs garsai, melodijos, žodžiai, vieną radijo programą keičia kita. Jokios tylos, jokios atvangos... Visgi tam, kad žmogus galėtų priimti iš angelų siunčiamą pagalbą, patarimą, vedimą, iš transliuotojo jis turi pavirsti į radijo signalo priėmėją. Tam reikia bent kelių minučių laisvo laiko ir leidimo sau pabūti tyloje. Na, o visu kitu pasirūpins angelai! Nenustebki, jei tais tylos momentais sulauksi vidinės inspiracijos, kuri padės ir problemas spėriai išspręsti, ir įvairius darbus nudirbti, ir pabūti geru draugu. Tyla padės įkūnyti savo potencialą, at(si)skleisti turimas dovanas ir pasitarnauti pasauliui.


Taigi, atrodo laukia dar viena spalvinga savaitė, kurios metu aktualizuosis ir su draugystėmis susiję džiugesiai bei rūpesčiai, ir atgims noras pristabdyti tempą. Verta atminti, kad pabuvimas su savimi padės atgauti jėgas ir „sugrįžti“ į save, kad ir toliau galėtumei būti pagalba ir atrama šalia esantiems, o ypač artimiems draugams.


108 peržiūros

Comments


bottom of page