top of page

Angelų prognozė savaitei: spalio 22 – 28 d.

Atnaujinta: 2018-10-22


Ar esi tvirtai įsikibęs savo minčių, jausmų, įpročių nors žinai, kad tau tai visiškai ne į gerą? Ar jauti, kad pribrendai pokyčiams, tačiau niekaip nesiryžti jų imtis? O gal giliai viduje nujauti, kad tam tikri santykiai veda į niekur?


Šią savaitę angelai skatina atsigręžti į visas gyvenimo sritis (darbą, namus, santykius, sveikatą, finansus ir kt.) ir pasvarstyti, nes atėjo palankus laikas atsisveikinti su viskuo, kas nebepasitarnauja Tavo gerovei, ir visa tai paleisti. Kai ateina ruduo, medžiai paleidžia pageltusius lapus ramiai ir organiškai. Jie instinktyviai žino, kad kitąmet, pavasariui atėjus, prasidės atsinaujinimo etapas. Jie ir vėl pasipuoš pumpurais, iš kurių išsprogs nauji, gražūs, spalvingi ir akį džiuginantys lapai. Taip ir Tu, gali paleisti pasenusius požiūrius, įsitikinimus, nemalonius jausmus ir prisiminimus. Gali atiduoti nereikalingus daiktus, drabužius. Gali paleisti tam tikrus žmones iš savo gyvenimo, kad šie eitų savais keliais ir būtų laimingi. Jei jau kurį laiką bandai išspręsti tam tikrą situaciją ir niekaip neatrandi geriausio sprendimo, trumpam atsiribok nuo jos, paleisk norą visą tai išspręsti ar sukontroliuoti ir netrukus pamatysi, kaip viskas tarsi savaime išsispręs. Atmink, kad kai paleisi senus dalykus, atsiras erdvės naujiems. Žinok, kad Tu viską gali paleisti ir tam ši savaitė itin palanki.


Postallove

Šį antradienį, parą iki mėnulio pilnaties, galima atlikti paleidimo praktiką. Paimk lapą popieriaus ir jame surašyk viską, nuo ko nori išsilaisvinti, išsivaduoti, apsivalyti. Kitaip tariant, sudaryk sąrašą dalykų, kuriuos vertinga paleisti. Kai sąrašas bus baigtas, surask tinkamą vietą ir būdą bei sudegink tą popieriaus lapą tardamas:


„Aš paleidžiu viską, kas nebepasitarnauja mano gerovei. Tegu į mano gyvenimą grįžta pusiausvyra, ramybė ir gausa.“


O jeigu visgi jausi, kad paleisti sunku, papildančių itin veiksmingų paleidimo praktikų surasi „Angelystės“ knygoje.


Lengvos ir laisve kvėpuojančios savaitės!

349 peržiūros

Comments


bottom of page