top of page

Angelų prognozė savaitei: spalio 29 – lapkričio 4 d.


Šią savaitę, kiek kitaip nei prieš tai buvusias, angelai nori pasidalinti keliais labai svarbiais patarimais. Panašu, kad priešakyje laukia įdomi, aktyvi ir gal kiek nelengva savaitė, kuomet atrodys, kad viskas tarsi slysta iš rankų ar pasirodys, kad nebe suspėjate koja kojon su gyvenimo tempu. Susitvarkyti su panašiomis situacijomis bei rūpesčiais bus lengviau, jei vadovausitės šiais patarimais:

1. Kasdien, o ypač tada kai kankina slogi nuotaika, pagalvokite apie malonius dalykus, už kuriuos jaučiatės dėkingas. Tai gali būti ir labai paprasti dalykai, kaip gardus puodelis rytinės kavos, maloniai gaivinantis oras ar vaiko šypsena, ir kiek subtilesni – kaip gera sveikata, jaukūs namai, greta esančių artimųjų, bičiulių kompanija ir pan. Galite sudaryti net visą šių dalykų sąrašą. Ir vos pasijusite nekaip, kaskart peržvelkite tą sąrašą ir išsyk širdyje pasidarys lengviau. Be to, kai susitelkiate į dėkingumą, į savo gyvenimą pritraukiate dar daugiau jus džiuginančių dalykų!


2. Jei jaučiate, kad tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime susiduriate su situacijomis, kurias išspręsti jums pačiam yra sudėtinga, per sunku ar tiesiog nerandate sprendimo, pagalvokite, kas jums galėtų padėti. Šią savaitę bus svarbu jungtis į komandas, darbuotis žmonių grupėse. Atminkite, kad jums nebūtina viskuo pasirūpinti išvien savo jėgomis. Pagalbos galite kreiptis ir į savo angelus sargus.


3. Jei jau kurį laiką kirba mintis pradėti šį tą naujo ar priešakyje laukia dideli darbai, užmojai ir visa tai šiek tiek slegia, glumina ar neramina, nusiraminkite, nes išeitis tikrai yra. Parenkite veiksmų planą, kuris aiškiai jums nurodytų, kokių žingsnių / veiklų imtis, kad pasiektumėte tai, apie ką svajojate. Jei žingsnių seka jus vis tiek gąsdina, sudalinkite juos į mažesnius žingsnelius. Darykite tai tol, kol pamatysite, jog jau šiandien galite nuveikti šį tą gero savo svajonės labui.


4. Ir galiausiai prisiminkite, kad giliai širdyje turite tobulą intuiciją. Tai vidinis balsas, kuris, tarsi pats geriausias šturmanas, jums padės sėkmingai „išvairuoti“ net esant sudėtingiausioms sąlygoms. Tiesiog leiskite intuicijai išsiskleisti ir pasikliaukite jos vedimu, o ypač šią savaitę.


Atrodo, kad mėnesiams mainantis, angelai pateikia visą puokštę patarimų, kurie padės susitvarkyti su kasdieniais iššūkiais. Tad susitelkite į dėkingumą, bendradarbiavimą, planavimą, o veiklos sūkuryje atminkite įsiklausyti ir į tai, ką jums sako širdis.


Įdomios ir malonios savaitės!

99 peržiūros

Comments


bottom of page