top of page

Angelų prognozė savaitei: vasario 3 – 9 d.

Jeigu reikėtų keliais žodžiais apibūdinti šios savaitės energijų bangas, glostančias kiekvieno žmogaus pečius, būtų galima paminėti tokius raktažodžius: aktyvumas, rizika, palankiai besiklostančios aplinkybės. Tačiau apie viską nuo pradžių...

Pirmiausiai, vertėtų pakalbėti apie tai, kas vyks aplink mus, visas ateinančias savaitės dienas. Anot angelų, laukia išties stebuklingas malonių sutapimų laikas. Jeigu būsime budrūs, pastebėsime, kaip tarsi savaime, be didelių pastangų, tinkamai susiklosto reikiamos situacijos. Palankiai dėliojasi aplinkybės, kurios tarsi leidžia atsikvėpti ir pasimėgauti gyvenimo lengvumu. Šios savaitės dienomis jausite, kaip lengvai judate gyvenimu, nes nereikia nieko spausti, skubinti ar traukti paskui save. Galbūt pastebėsite, kad jums vairuojant vis užsidega žalia šviesa, kiti vairuotojai maloniai užleidžia pirmumą ir jūs lengvai pasiekiate savo kelionės tikslą. Jei rengiatės rimtiems verslo susitikimams ir jaučiate, kad gali tekti sunkiai paplušėti ieškant bendrų sąlyčio taškų, atsikvėpkite, nes sunku tikrai nebus. Priešingai, tikėtina, kad šios savaitės dienomis bus lengviau pritraukti bendraminčių, su jais susitarti. Be to, kai kuriems žmonėms atsivers su profesine veikla susijusių galimybių: tai ir darbo pasiūlymai, ir naujos projektų iniciatyvos, besiplečiantys veiklos horizontai.

Norėdami pasinaudoti iš dangaus pabirusiomis galimybėmis, privalome „griebti jautį už ragų“, reiškia, būti išties aktyviais ir atitinkamai veikti.

Tai jei pavyks pačiupti laimės paukštę, sudėjęs rankų nesėdėki, o apgalvojęs savo žingsnius tuoj imkis veiksmų. Ir dar šis tas svarbaus: angelai skatina naudotis gera proga nepaisant šiokio tokio vidinio jaudulio ir nerimo dėl neaiškių viso to rezultatų. Žodžiu, skatinami nebijoti, o tiesiog pasitikėti Visata, Dievu, angelais ir šokti per griovį nepasakius „OP“!


Visų antra, pravartu atsižvelgti ir į tai, kas ateinančių dienų metu vyks kiekvieno mūsų širdyje. Panašu, kad širdyje dominuos aiškios, pakilios emocijos. Bus lengviau suprasti, kas vyksta širdyje.

Kai kurie žmonės pajaus didesnį troškimą atskleisti ir pademonstruoti pasauliui savo talentus, įgūdžius, įkūnyti kūrybinę energiją.

Galite užčiuopti širdį virpinantį kvietimą atrasti laiko savo pomėgiams, hobiui. Galbūt vidiniu polėkiu pavyks užkrėsti ir kitus?! Jei pajausite vidinį stimulą veikti, kūną užlies entuziazmas ir skatuliai atlikti tam tikrą veiksmą, užduotį, įgyvendinti turimą sumanymą, tai taip ir padarykite. Būtinai! Šiuo metu angelai kviečia kiekvieną mūsų atskleisti vidinį potencialą ir savo šviesa pasidalinti su pasauliu. Tai kokiomis spalvomis šią savaitę šviesi ir savo šviesa dalinsiesi Tu?


Trečia, mūsų visų dėmesio centre galėtų atsirasti ir dar šis tas. Angelai sako: yra laikas dirbti ir laikas ilsėtis. Kaip matyti iš bendro energijų vaizdo, ateinančios dienos tikrai bus aktyvios. Nepaisant to, įsisukę į savo veiklas atminkime, kad visi drauge dalyvaujame viename būties, kaip mozaikos, kūrimo seanse. Būties grožis priklauso ne nuo pažirusių individualiai Tavo, mano, kitų žmonių sukurtų dalių (veiksmų, darbų), o bendros, tobulai iš skirtingų stikliukų sudėliotos mozaikos. Tą mozaiką kuriame ir vieni su kitais, ir drauge su Visata, Dievu, angelais.

Tad pajautę stimulą veikti, sukurkime savo nuostabųjį mozaikos stikliuką, o pačią mozaiką leiskime Visatai sudėlioti už mus.

Jei sugebėsime tą padaryti, netrukus būsime pradžiuginti dar geriau susiklostančiomis aplinkybėmis, o gal net tiesiog stebuklais!


Apibendrinant šios savaitės tendencijas, būtų galima dar kartą pakviesti pastebėti netikėtus sutapimus, palankias progas ir, įsiklausius į širdies balsą, aktyviai veikti. Jei atversi duris pagalbai iš dangaus, pastebėsi, kad kai žengi vieną žingsnį į priekį, kitus devynis už Tave nueina Visata.


Šviesios savaitės!


177 peržiūros

Comments


bottom of page