top of page

Angelų prognozė savaitei: vasario 4 - 10 d.

Šiandien, vasario 4 d., prasideda naujas mėnulio ciklas, sutampantis su kinų Naujaisiais Metais. Tai laikas, kuomet danguje palankiai išsirikiuoja ir kitos planetos dar labiau sustiprinančios šio gražaus meto energijas. Angelai savo žinute tarsi papildo tai, ką Jūs tikriausiai jau žinote:

„Ši savaitė – tai stebuklų metas, skirtas pažvelgti į žvaigždes, sugalvoti norus ir garsiai bei drąsiai juos paleisti į dangų. Tikėkite stebuklais ir jie neišvengiamai įvyks“.
Helena Nelson Reed

Jeigu praėjusią savaitę buvote skatinami stebėti savo mintis ir kreipti jas link pozityvių dalykų, tai šią savaitę svarbu atkreipti dėmesį į savo įsitikinimus. Jeigu jaučiate, kad yra svajonių, kurios neišsipildo net ir tada, kai įdedate didelių pastangų, kiek atsitraukite nuo jų, atsikvėpkite ir pamąstykite, kokių įsitikinimų turite, kurie galimai užblokuoja norų išsipildymą. Pavyzdžiui, jeigu norite būti sveikesnis, tačiau nors ir vartojate vaistus, mankštinatės, valgote sveiką maistą, vis tiek padėtis negerėja, pagalvokite kodėl viskas vyksta būtent taip. Ar gali būti, kad jaučiatės nevertas geresnės sveikatos? Manote, kad Jums tiesiog skirta kančia? Galbūt galvojate, kad negali būti visi žmonės sveiki ir jūsų tokia dalia? O gal tik sirgdamas susilaukiate kitų žmonių dėmesio, kurio jums tiesiog labai norisi? Gali būti ir taip, kad tiesiog netikite stebuklais ir dėl to uždarote duris galimybei pasveikti? Pamąstykite šią savaitę apie ribojančius įsitikinimus ir neabejotinai rasite atsakymų, paaiškinančių, kodėl jus taip retai ištinka stebuklai... Kuomet atrasite jūsų gerovę ribojančius įsitikinimus, paprašykite angelų, kad šie apvalytų jūsų mintis ir energiją nuo visko, kas nepasitarnauja jūsų gerovei. Netrukus pamatysite patys, kaip palankiai danguje susirikiuoja jums skirtos žvaigždės.


Taigi norėkite šią savaitę, o ypač šiandien, visa širdimi ir tegu jūsų neriboja jokie įsitikimai ar baimės.


Stebuklingos savaitės!

105 peržiūros

Comments


bottom of page