Vykstantys renginiai

Virtualus kursas „Bičiulystė su angelais“

 

Kaip pasitelkti angelų pagalbą siekiant puikios sveikatos, harmoningų santykių, gausos?

Greitėjantis gyvenimo tempas, augantys darbų kiekiai, nesibaigiantys rūpesčiai šeimoje, silpnėjantis emocinis gerbūvis, prastėjanti sveikata, - tai ne kas kita, o šiuolaikinio žmogaus realijos. Kasdien žmogus suka galvą, kaip su mažiau laiko ir energijos padaryti vis daugiau, kaip tobulai susitvarkyti su visomis jį užgriūvančiomis atsakomybėmis; kaip nepaisant visų problemų, išlikti ramiu, pozityviu, geranorišku, maloniu, mylinčiu, supratingu; kaip, nepaisant poilsiui skiriamų laiko trupinių, būti energingu, veikliu, kryptingu, ištvermingu ir pan. Tuo pačiu metu jis dar ieško būdų, kaip į gyvenimą priraukti daugiau finansinės gausos, laimės, meilės, sėkmės. Dėl šios painiavos žmogus tiesiog išvargsta, pasimeta, praranda harmoniją. Sušlubuoja jo sveikata ir santykiai su savimi bei artimaisiais. Palaipsniui ima atrodyti, kad visas žmogaus gyvenimas byra į šipulius it ištaigingas kortų namelis, o jis nebežino nei ką daryti, nei kaip sau padėti. Nepaisant to, išeitis tikrai yra. Ir net ne viena.

Viena tokių išeičių – tai prisiminti, kad nežiūrint į tai, ar tiki į angelus ar ne, jie egzistuoja ir yra visuomet šalia Tavęs pasirengę išklausyti, paguosti, nuraminti ir padėti pačiais neįtikimiausiais būdais vos tik jų paprašysi. Nori sužinoti daugiau apie nematomąjį, tačiau nemažiau realų pasaulį ir sparnuotuosius jo gyventojus, vadinamus angelais? Ar nori pažinti savo angelą sargą ir išmokti jį pamatyti, pajausti, ar išgirsti? O gal nori išmokti susisiekti su arkangelais ir paprašyti jų pagalbos Tau rūpimais klausimais, kaip, sakykime, sveikata, santykiai ar finansinė gausa? Jeigu atsakymas teigiamas, vadinasi, šis kursas kaip tik Tau.

 

Kviečiame Tave į šešių savaičių ieškojimų ir atradimų kupiną virtualų kursą, apjungiantį pačią naujausią su angelais susijusią informaciją, energiškai itin paveikias meditacijas, gyvą ir atvirą kontaktą su angelų eksperte bei kitais mokymų dalyviais, išsibarsčiusiais po visą pasaulį.

Kurso metu sužinosi:

  • Kas yra angelai ir ko reikia, kad žmogus galėtų sukurti ryšį su angeliškuoju pasauliu;

  • Kas yra meditacija ir kaip ji pasitarnauja žmogaus gerovei;

  • Kokia angelo sargo paskirtis ir kaip su juo susidraugauti bei sulaukti pagalbos;

  • Ką veikia arkangelai ir kaip pasitelkti jų galią sprendžiant kasdienes problemas (pvz. sveikatos, santykių, darbo, finansinės gerovės, saviraiškos ir kt.).

 

Be to, atliksi bent 10 meditacijų, kurios padės nusiraminti, atsipalaiduoti, minčių tyloje sutikti savo angelą sargą ir išgirsti jo siunčiamas žinutes. Meditacijų metu bus galimybė susipažinti su pagrindiniais arkangelais, sulaukti patarimų ir subtiliojo gydymo angeliška energija.

 

Šis kursas – tai nepakartojama kelionė į mažai pažintą pasaulį, kuri esmingai transformuos ir išplės sąmonės ribas bei suteiks eilę nesudėtingų praktikų, kurias pasitelkęs galėsi kviesti savo sparnuotųjų sirgalių komandą į pagalbą norėdamas gyventi lengvesnį, laimingesnį, prasmės ir stebuklų kupiną gyvenimą. Detalus kurso aprašymas prieinamas čia.

6 savaites trunkanti kelionė į bičiulystę su angelais prasideda jau 

š. m. vasario mėn. 9 d.!

Susitikimų tvarkaraštis:

1. vasario 9 d.

2. vasario 16 d.

3. vasario 23 d.

4. kovo 1 d.

5. kovo 8 d.

6. kovo 15 d.

 

Užsiėmimų pradžia 19:00 val. (LTU laiku), trukmė – apie 90 min. Visi virtualūs susitikimai vyks ZOOM aplinkoje ir bus įrašomi. Tad praleidusieji užsiėmimą galės peržiūrėti jo įrašą. Jungimosi į šią platformą ir kitos instrukcijos bus suteiktos po registracijos. 

Registracija

Ji vykdoma el. paštu: angelyste444@gmail.com. 

Užsiregistravusiems iki vasario 8 d., kurso kaina – 80 Eur. Registruojantis vėliau, t. y. po atvirosios įvadinės paskaitos (vasario 9 - 15 dienomis), programos kaina – 100 Eur.

Norėdami užsiregistruoti, visą mokėjimą perveskite čia:

Agnė Kazakevičiūtė (Ind. veiklos pažymos nr.: 922020)  

Bankas: Swedbank

Sąskaita: LT687300010073994506

Paskirtis: virtualus kursas, dalyvio vardas ir pavardė

arba Paypal

www.paypal.me/angelyste

Seminarą veda Dr. Agnė Kazakevičiūtė de Velázquez, knygos „Angelystė“ autorė, angelologė, sąmoningo gyvenimo mentorė, savo asmeninę patirtį sukaupusi studijuodama su tarptautinio lygio ekspertais (Doreen Virtue, Kyle Gray) bei betarpiškai dirbdama su angeliškuoju pasauliu.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

el. paštas: angelyste444@gmail.com 

© 2020 Agne Kazakeviciute de Velazquez