top of page

Kas yra Angelystė?

Angelystė – tai žmogaus draugyste su pačiu savimi grįstas gyvenimo būdas. Žmogus suvokia gyvenimo prasmingumą ir gilią mintį, pasėtą savo gyvenimo misijoje. Jis priima gyvenimą kaip galimybę rasti tikrąją esatį ir pašaukimą, suprasti, kaip tapti geresniam ir pasitarnauti žmonijai. Jis žino ir tai, kad gyvenimas yra daugiau nei aibė pareigų, atsakomybių, kurios primestos kiekviename gyvenimo etape pradedant kūdikyste ir baigiant senatve. Gyvenimas – tai galimybė kurti ir pajausti laimę dabartyje. Tai reiškia, kad žmogus sąmoningai pasirenka dėmesį kreiptį į gausą, į tai, kas jau yra dabartyje, ir jaučiamės už tai dėkingas. Jis sąmoningai prisiima atsakomybę už savąją laimę ir su visa vidine jėga, laisve daryti tai, ko trokšta širdis, drąsa, ryžtu, tikėjimu ir pasitikėjimu savo, artimo, Visatos galia kuria savo gyvenimą kiekvieną akimirką. Nenuilstamai kuria taikydamas gausa grįstą požiūrį ir prisimindamas tikrąją žmogaus esatį išlaisvinančius principus – leisti, leistis ir paleisti. Šis gyvenimo būdas įgalina žmogų gyventi prasmingesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Daugiau apie visa tai Angelystės knygoje...

Visai nesvarbu, ar tik pradedi pažinti save, ar jau esi kiek pažengęs savęs pažinimo kelionėje. Visai nesvarbu, tiki ar netiki, kad egzistuoja angelai. Jei nori padėti sau, ieškai naujų tikslų, peno apmąstymams ir tobulėjimui, ši knyga kaip tik tau.

 

Knygoje rasi aktualiausias šiandienos temas:
ką reiškia mylėti širdimi;

kas lemia fizinę, emocinę ir dvasinę žmogaus sveikatą;

kas yra sąmoninga motinystė ir tėvystė;

koks tikrasis mūsų gyvenimo pašaukimas;

kaip susikurti ir puoselėti bičiulystę su vidiniu vaiku;

kaip išsiugdyti gausą pritraukiančią pasaulėžiūrą;

kokia yra gyvenimo džiaugsmo formulė;

kaip jaustis laimingam bet kurią būties akimirką.  
 

Knyga kviečia iš naujo apsvarstyti savo gyvenimą, į save  ir aplinkinius pažvelgti kitomis akimis ir rasti įkvėpimo džiaugsmingesniam, visavertiškesniam gyvenimui. Tai knyga,  kuri užaugins skrydžio į tikrąją laimę sparnus!

Angelystės ieškokite knygynuose ir internetinėse knygų parduotuvėse.

IMG_7455.JPG
bottom of page