top of page

Saviugdos metodai

Čia galima rasti pagalbos priemonių, kurias Agnė įsisavino aktyviai studijuodama, medituodama ir priimdama diktavimus iš angeliškojo pasaulio. Saviugdos metodai apima įvairias meditacijas, laimės dabartyje kūrimo metodikas ir praktikas. 

Meilės sau terapija

„AŠ TAVE MYLIU“ – tai metodas, skirtas meilės sau terapijai. Tai labai veiksmingas metodas, kuris paskatins dideles vidines transformacijas ir rezultatai ims ryškėti pakankamai greitai. Šį metodą privalu taikyti kasdien ir visa tai kartoti 21 dieną. O žingsniai yra tokie:

  1. Atsistok priešais veidrodį. Pažvelk į save ir ištark „AŠ TAVE MYLIU“. Pakartok šią frazę 10 kartų.

  2. Užmerk akis, apkabink savo kūną ir vėl 10 kartų pakartok frazę „AŠ TAVE MYLIU“. Kai baigsi, atmerk akis ir nuleisk rankas.

  3. O dabar uždėk dešiniosios rankos delną sau ant kaktos, o kairįjį – ant viršaus (kairysis delnas turi uždengti dešinę plaštaką). Užmerk akis ir dėmesį sutelk į savo smegenis. Kai būti pasiruošęs, pakartok minėtą frazę dar 10 kartų, meilės prisipažinimą skirdamas savo protui.

  4. Išlaikydamas tą pačią rankų padėtį, perkelk jas į savo krūtinę. Priglausk delnus prie krūtinės ir, dėmesį sutelkęs į savo širdį, 10 kartų ištark „AŠ TAVE MYLIU“.

  5. Lygiai taip pat perkelk savo rankas ant bambos srities. Priglausk delnus prie pilvo, perkelk dėmesį į bambą ir vėl 10 kartų pakartok jau minėtą frazę.

 

Kai užbaigsi paskutinį žingsnį, atpalaiduok rankas, pasirąžyk. Jeigu atliekant šiuos žingsnius į paviršių ims kilti įvairiausios emocijos ar mintys, leisk joms „ištekėti“ visa tai užrašydamas į lapą popieriaus. Bus dar geriau, jeigu nuspręsi rašyti 21 dienos dienoraštį.

Atmink, kad norėdamas pasiekti rezultatų ir užauginti meilę sau, šį metodą privalai taikyti sistemingai visas tris savaites.

bottom of page