top of page

Apie Agnę Kazakevičiūtę de Velázquez

Baigusi studijas Kauno technologijos universitete ir apgynusi daktaro disertaciją sėkmingai dirbo antreprenerystės, bendrakūros ir inovacijų srityse Lietuvoje (KTU) ir Meksikoje (Monterrey Tec). Šiuo metu sėkmingai mentoriauja jaunųjų verslų antrepreneriams Jungtinėse Amerikos Valstijose (Launch X, Massachusetts Institute of Technology).

 

Po didelių dvasinių ieškojimų ir transformacijų, prasidėjusių dar 2011 metais, Agnė atrado savo tikrąjį pašaukimą. Ji yra ne tik akademikė, o ir dvasinė mokytoja, kuri priima informaciją iš angeliškojo pasaulio ir ją skleidžia žmonėms. Be to, ji yra sertifikuota angelų ekspertė, knygos "Angelystė" autorė.

 

Agnė įsitikinusi, jos misija – plėsti žmonių sąmoningumą.

Agnė
Certified angel guide_LOGO.png
certified_angel_card_mastery_white_2019-

Pastaruosius keletą metų, Agnė aktyviai studijavo angeliškojo pasaulio subtilybes. Po stulbinančios patirties, kuomet jai medituojant prieš akis išniro Arkangelas Gabrielius, ji ėmėsi aktyviai mokytis komunikuoti su angelais sargais, įvairiausių sričių angelais ir arkangelais bei su jais dirbti pasitarnaujant žmonių gerovei. Atsivėręs angeliškojo pasaulio informacijos ir gydančios energijos kanalas, įgalino Agnę dalintis su žmonėmis dovanomis, sklindančiomis iš dangaus.

Angelų žinutės priimamos ir perduodamos žmonėms keliais būdais:

  1. Susisiekiama ir bendraujama su konkretaus žmogaus angelais sargais, kitais angelais ir arkangelais meditacinėje būsenoje;

  2. Su angelais ir arkangelais susisiekiama telepatiškai ne meditacijos dėka, o panaudojant aukštų vibracijų angelų kortas;

  3. Kai kuriais atvejais Agnė tampa angeliškosios energijos laidininku, o reikiamos žinutės žmogų pasiekia tiesiogiai.

Angelai kaskart primena, kad kiekvienas žmogus yra mylimas ir globojamas.

Atsiliepimai

"Apie angelų kortas pirmą kartą išgirdau iš Agnės ir paprašiau šiuo metodu gauti man svarbios informacijos. Uždaviau man svarbų klausimą ir Agnei maišant kortas, jos pradėjo tiesiog „kristi“ iš kaladės. Iškrito būtent tos kortos, kurios susiję su man aktualia informacija. Tai tiesiog nuostabu!

Labai džiaugiuosi, kad Agnė padėjo suvokti ir gilesnę angelų siunčiamą žinią, komentuodama atsivertusias kortas. Jaučiu ir jau ne vieną kartą įsitikinau, kad ji turi Dievo dovaną būti laidininke tarp žmonių ir angelų pasaulio. Ji puikiai perteikia atsivertusių kortų prasmę ir padeda suvokti dvasinio pasaulio siunčiamą žinią žmogui. Po nuoširdaus bendravimo išlieka ilgalaikis džiaugsmas širdyje.

Ačiū Tau, Agne, kad supažindinai mane su šia bendravimo su angelais forma ir perteiki dvasinio pasaulio žinutes, aplink save skleisdama džiaugsmą, meilę ir šviesą! Linkiu kuo didžiausios sėkmės dvasinės mokytojos kelyje! "

— Aušra, Lietuva

bottom of page