Apie Agnę Kazakevičiūtę de Velázquez

Baigusi trijų pakopų studijas Kauno technologijos universitete / KTU, 2013 metais ji apgynė daktaro disertaciją vadybos mokslų kryptyje ir keletą metų sėkmingai dirbo antreprenerystės, bendrakūros ir inovacijų srityse Lietuvoje (KTU) ir Meksikoje (Monterrey Tec). Šiuo metu sėkmingai mentoriauja jaunųjų verslų antrepreneriams Jungtinėse Amerikos Valstijose (Launch X, Massachusetts Institute of Technology).

 

Po didelių dvasinių ieškojimų ir transformacijų, prasidėjusių dar 2011 metais, Agnė atrado savo tikrąjį pašaukimą. Ji yra ne tik akademikė, o ir dvasinė mokytoja, kuri priima informaciją iš angeliškojo pasaulio ir ją skleidžia žmonėms. Ji yra sertifikuota angelologė ir angelų kortų ekspertė, Silva metodo meistrė.

 

Agnė įsitikinusi, jos misija – plėsti žmonių sąmoningumą.

Pastaruosius keletą metų, Agnė aktyviai studijavo angeliškojo pasaulio subtilybes. Po stulbinančios patirties, kuomet jai medituojant prieš akis išniro Arkangelas Gabrielius, ji ėmėsi aktyviai mokytis komunikuoti su angelais sargais, įvairiausių sričių angelais ir arkangelais bei su jais dirbti pasitarnaujant žmonių gerovei. Atsivėręs angeliškojo pasaulio informacijos ir gydančios energijos kanalas, įgalino Agnę dalintis su žmonėmis dovanomis, sklindančiomis iš dangaus.

Angelų žinutės priimamos ir perduodamos žmonėms keliais būdais:

  1. Susisiekiama ir bendraujama su konkretaus žmogaus angelais sargais, kitais angelais ir arkangelais meditacinėje būsenoje;

  2. Su angelais ir arkangelais susisiekiama telepatiškai ne meditacijos dėka, o panaudojant aukštų vibracijų angelų kortas;

  3. Kai kuriais atvejais Agnė tampa angeliškosios energijos laidininku, o reikiamos žinutės žmogų pasiekia tiesiogiai.

Angelai kaskart primena, kad kiekvienas žmogus yra mylimas ir globojamas.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

el. paštas: angelyste444@gmail.com 

© 2020 Agne Kazakeviciute de Velazquez