top of page

Individualios konsultacijos

Žmonės į Agnę kreipiasi vedami pačių įvairiausių motyvų ir klausimų. Vieni žmonės atvyksta vedami smalsumo ir noro pažinti savo angelus sargus, sužinoti jų vardus, išklausyti tai, ką jie turi žmogui pasakyti. Kiti žmonės ieško atsakymų, į jiems rūpimus klausimus, susijusius su santykiais, karjera ar gyvenimo pašaukimu. Treti jaučiasi pasimetę gyvenime ir tiesiog ieško širdį nuraminančių žinučių iš angelų, kurios juos įkvėptų judėti toliau. O ką sužinoti norėtum Tu?

Angelų kortos

Ką Tau šnibžda angelai sargai? 

Tai viena iš konsultacijų formų, kuomet Agnė telepatiškai susisiekia su konkretaus žmogaus angelais sargais, priima iš jų siunčiamas žinutes ir parengia audio įrašą, kurį vėliau pateikia elektroniniu būdu. Iš esmės, aktyvus žmogaus dalyvavimas šioje sesijoje nereikalingas, nebent tais atvejais, kai žinutės iš angelų yra labai specifinės ir jų aptarimui reikia tiesioginio pokalbio su žmogumi.

Kaina: nuo 30 Eur.

Kai prabyla angelai*

Pasitelkdama aukštų vibracijų arkangelų kortas, Agnė priima ir perteikia tas žinutes, kurios yra itin aktualios žmogui konkrečiu metu. Tai ir bendrąsias tendencijas nurodančios, ir žmogaus dėmesį į konkrečias gyvenimo sritis atkreipiančios žinutės. Dažnai žmonės teigia, kad individualių konsultacijų metu išgirdo atsakymus net į tuos klausimus, kurių užduoti net neketino. Tai visiškai suprantama, nes angelai puikiai žino, kokia informacija žmogui būtina, kad pasitarnautų jo gerovei!

Kaina: nuo 30 Eur.

Angelų palytėjimas*

Panaudodama angeliškosios energijos kanalą, Agnė veda asmenines meditacijas, kurių metu žmogus gauna angelų energinį pastiprinimą, dėl kurio sutvirtėja fiziškai, emociškai bei dvasiškai. Be to, žmogus pajaučia savo angelą sargą ir kitas jį globojančias dvasines būtybes, sulaukia atsakymų į jam rūpimus klausimus. Gal ir tu norėtum patirti šį neapsakomai įdomų ir giliai transformuojantį būvį?

Kaina: nuo 30 Eur.

*Priimdama žinutes per kortas, Agnė jas perteikia žmogui tiesiogiai, šiam dalyvaujant realioje arba virtualioje erdvėje. Kuomet žmogus pokalbyje dalyvauti negali, Agnė paruošia audio įrašą ir jį pateikia elektroniniu būdu.

Šiuolaikinių technologijų pagalba, Agnė konsultuoja žmones visame pasaulyje. Tad, jeigu jauti norą, susiek su Agne ir įsitikinsi stebuklingąja angelų galia!

 

Vidinę inspiracijos sesiją įsigyti galima čia.

bottom of page