Individualios konsultacijos

Žmonės į Agnę kreipiasi vedami pačių įvairiausių motyvų ir klausimų. Vieni žmonės atvyksta vedami smalsumo ir noro pažinti savo angelus sargus, sužinoti jų vardus, išklausyti tai, ką jie turi žmogui pasakyti. Kiti žmonės ieško atsakymų, į jiems rūpimus klausimus, susijusius su santykiais, karjera ar gyvenimo pašaukimu. Treti jaučiasi pasimetę gyvenime ir tiesiog ieško širdį nuraminančių žinučių iš angelų, kurios juos įkvėptų judėti toliau. O ką sužinoti norėtum Tu?

Ką Tau šnibžda angelai sargai? Tai viena iš konsultacijų formų, kuomet Agnė telepatiškai susisiekia su konkretaus žmogaus angelais sargais, priima iš jų siunčiamas žinutes ir parengia audio įrašą, kurį vėliau pateikia elektroniniu būdu. Iš esmės, aktyvus žmogaus dalyvavimas šioje sesijoje nereikalingas, nebent tais atvejais, kai žinutės iš angelų yra labai specifinės ir jų aptarimui reikia tiesioginio pokalbio su žmogumi.

Kai prabyla angelai*. Pasitelkdama aukštų vibracijų arkangelų kortas, Agnė priima ir perteikia tas žinutes, kurios yra itin aktualios žmogui konkrečiu metu. Tai ir bendrąsias tendencijas nurodančios, ir žmogaus dėmesį į konkrečias gyvenimo sritis atkreipiančios žinutės. Dažnai žmonės teigia, kad individualių konsultacijų metu išgirdo atsakymus net į tuos klausimus, kurių užduoti net neketino. Tai visiškai suprantama, nes angelai puikiai žino, kokia informacija žmogui būtina, kad pasitarnautų jo gerovei!

Angelų palytėjimas*. Panaudodama angeliškosios energijos kanalą, Agnė veda asmenines meditacijas, kurių metu žmogus gauna angelų energinį pastiprinimą, dėl kurio sutvirtėja fiziškai, emociškai bei dvasiškai. Be to, žmogus pajaučia savo angelą sargą ir kitas jį globojančias dvasines būtybes, sulaukia atsakymų į jam rūpimus klausimus. Gal ir tu norėtum patirti šį neapsakomai įdomų ir giliai transformuojantį būvį?

*Priimdama žinutes per kortas, Agnė jas perteikia žmogui tiesiogiai, šiam dalyvaujant realioje arba virtualioje erdvėje. Kuomet žmogus pokalbyje dalyvauti negali, Agnė paruošia audio įrašą ir jį pateikia elektroniniu būdu.

Šiuolaikinių technologijų pagalba, Agnė konsultuoja žmones visame pasaulyje. Tad, jeigu jauti norą, susiek su Agne ir įsitikinsi stebuklingąja angelų galia!

 

Registracija vidinei inspiracijos sesijai čia.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

el. paštas: angelyste444@gmail.com 

© 2020 Agne Kazakeviciute de Velazquez