Christmas Presents

 Įspūdžio dovanų idėjos 

Dovanų rinkimas: galvosūkis ar malonumas?

Tikriausiai sutiksi, kad dovana – tai žodis, po kuriuo slypi daugybė galimybių ir didžiulė erdvė interpretacijoms, tiesa? Artėjant šventiniam maratonui greičiausiai ko ne kiekvienas žmogus svarsto ką ir kam dovanų pirks šį sykį. Ir čia iškyla dar vienas labai svarbus klausimas: kokio tipo dovaną dovanosiu? Kokio rezultato ar žmogaus reakcijos siekiu?

 

Vieniems labiau priimtinos tokios dovanos, kurias galima pačiupinėti, jas priglausti, apsirengti, paskanauti, pasimėgauti gražiu „vaizdeliu“. Kitiems labiau patinka dovanoti ar / ir gauti tokių dovanų, kurių tiesiogiai nepačiupinėsi, tačiau jų dėka galima sukurti neišdildomą įspūdį, nepakartojamą prisiminimą, prasmingą patirtį. Kaip tik tokio tipo dovanoms būtų galima priskirti romantišką vakarienę, atostogas malonioje aplinkoje, apsilankymą pas grožio specialistą, skraidymą oro balionu, nardymo ir kokias kitas pamokas, ir t.t. Šiais laikais iš tiesų yra iš ko pasirinkti!

Greičiausiai, dovanų rinkimas iš galvosūkio į malonumą virsta tada, kai širdimi pajauti, kokiomis realijomis šiuo metu žmogus gyvena ir kokio pobūdžio dovanos jam / jai labiausiai patinka. Jeigu ieškai dovanos žmogui, kuriam labiau patinka įspūdžiai, nei daiktai, galbūt čia surasi originalų sprendimą!

Sparkling Cupcake

Ką dovanoti, jei noriu sukurti neišdildomą įspūdį?

Norint padovanoti šį tą originalaus, galima savęs paklausti:

  • Ar ieškau dovanos, kuri paliestų žmogaus vidinio pasaulio stygas?

  • Ar noriu padovanoti artimajam ramybės, įkvėpimo, aiškumo, stiprybės, pozityvumo?

  • Galbūt dairausi simbolio, kuris primintų dovanos gavėjui apie šį tą svarbaus?

  • Gal trokštu padovanoti prasmingą, originalią dovaną, tačiau noru suteikti laisvės žmogui pasirinkti pačiam?

 

Štai keletas idėjų:

Pakabutis "Angelo sparnai"

Angelų patarimai 2021 metams

Asmeninė konsultacija

Dovanų kuponas

Tai tokios įspūdžio dovanų idėjos šių metų šventiniam laikotarpiui. Galbūt tarp jų atradai ir tau tinkančių?! Jei taip, savo užklausą pateikti gali čia: