top of page

Mokymai ir seminarai

Grupinių užsiėmimų metu, Agnė dalinasi savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis, kurias įgijo aktyviai studijuodama, medituodama ir priimdama diktavimus iš angeliškojo pasaulio.

Jos mokymai apima meditacijos, angelologijos, minerologijos, laimės dabartyje kūrimo ir kitas tematikas. Dėl plataus temų lauko ir unikalios mokymų metodologijos, dvasinį įkvėpimą patiria tiek naujokai, tiek ir tie, kurie jau savarankiškai eina savęs pažinimo link.

Bičiulystė su angelais. Šių mokymų metu dalyviai susipažįsta su angelų sargų bei kitų angelų ir arkangelų įvairove, išmoksta įvairių technikų ir būdų, kurių dėka įgyja galimybę patys bendrauti su angelais, lavina gebėjimus prašyti pagalbos ir, svarbiausia, atpažinti dieviškąją pagalbą bei su meile ją priimti.

Angelystė praktiškai - tai unikali ir analogų neturinti programa, kurios esmę ir turinį sudaro originalūs, diktavimais iš Arkangelo Gabrieliaus grįsti mokymai ir praktiniai metodai. Mokymų dalyviai supažindinami su Angelystės gyvenimo būdo filosofija ir esminiais jos principais bei skatinami visa tai pritaikyti praktiškai, kuomet paliečiamos tokios temos kaip gebėjimas atleisti ir mylėti save bei kitus be sąlygų, sugebėjimas išsivaduoti iš įvairių baimių, disfunkcinių santykių, siekis būti laimingu dabartyje ir kt. Tai mokymai, kurie paskatina pažvelgti į gyvenimą per naujus akinius.

Grupinės angelų terapijos sesijos „Pilnaties belaukiant“. Tai virtualūs užsiėmimai, kurių metu dalyviai turi galimybę patys pajausti angelų buvimą šalia, su jais bendrauti, sulaukti pagalbos, energinio pastiprinimo, gydymo. Šie užsiėmimai skirti ir tiems, kurie domisi mėnulio ciklais ir kaip tai panaudoti kuriant savo vidinę gerovę ir harmoningesnį gyvenimą.

Individualizuoti užsiėmimai grupėms - Angelų vakarėlis. Tai kelių valandų ar dienos trukmės renginiai, kurie gali būti pritaikyti specialioms programoms, kaip mergvakariai, gimtadieniai ar teminiai vakarėliai.

Pasiteiravimui dėl artimiausiu metu vykstančių mokymų ir meditacijų, spausti čia.

bottom of page